Ogłoszenia parafialne X Niedziela zwykła 9 czerwca 2024r.

9 czerwca 2024Autor: Administrator

1. 1 czerwca rozpoczęliśmy Nabożeństwa do Serca Jezusowego - w kościele o godz. 17:15 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16:15.

2. Dzisiaj o godzinie 17:30 w naszym kościele odbędzie się koncert organowy. Wystąpią uczniowie Salezjańskiej szkół muzycznych w Lutomiersk U I zespołu szkół muzycznych imienia Stanisława Moniuszki w Łodzi pod przewodnictwem pana organisty Szymona Holtza.

3. W czwartek 13 czerwca po Mszy św. O godz. 17:30 Procesja Fatimska

4. Zbliża się Dzień Wspólnoty Archidiecezji Łódzkiej, który odbędzie się 15 czerwca 2024 r. Ksiądz Kardynał zaprasza wszystkich wiernych oraz wszystkie wspólnoty, ruchy, stowarzyszenia i grupy parafialne z terenu archidiecezji. W programie: 10.00 – Msza św. z uwielbieniem – archikatedra, 11.30 – darmowy posiłek dla wszystkich, po nim w namiotach: prezentacja wspólnot oraz zabawy integracyjne (dmuchańce, bańki, eurobungee, itp.) – plac katedralny, 13.00 – dialog z kard. Grzegorzem Rysiem „Marzenie o Kościele” – mała aula Wyższego Seminarium Duchownego, 14.30 – koncert zespołu TGD – plac katedralny. Od godz. 11.30 – możliwość zwiedzania z klerykami Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi oraz Muzeum Archidiecezjalnego.

5. W dniach od 6 do 11 października wraz z par. Z Kalonki organizowana jest pielgrzymka do Međugorje w Bośni i Hercegowinie. Zapisy do 20 VI lista i szczegółowe informacje w zakrystii, koszt 1990zł + 160€ + 120zł (transfer do Modlina i z powrotem) dla grupy minimum 40 osób. Przy zapisie na pielgrzymkę wymagana jest zaliczka w wysokości 800zł (40% ceny wycieczki)
Pozostała kwota - 1190zł + 120zł - do wpłaty na półtora miesiąca przed wyjazdem
Dewizy - 160€ - płatne w dniu wyjazdu Prosimy o informację nt. typu bagażu już przy zapisie na wycieczkę. W przypadku opcji z dodatkowym bagażem, dopłatę należy uiścić razem z zaliczką Prosimy też o przekazanie kserokopii dowodów tożsamości - będzie to przydatne, żeby nie popełnić żadnej "literówki" przy rezerwacji biletów lotniczych

6. Dziękuję za sprzątania kościoła i kompozycje kwiatowe Mieszkańcom Starych Skoszew - Rosyjki. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Starych Skoszew za rzeką.