Strona Główna>Aktualności>Ogłoszenia i Intencje

Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkanocna 14 kwietnia 2024r.

14 kwietnia 2024Autor: Administrator

1. Dziękuję za obecność 13 kwietnia w OSP na spotkaniu świątecznym osób z: Rady Parafialnej, Druhen i Druhów z naszej OSP, KGW z Byszew i Starych Skoszew, Orkiestry, Odnowy w Duchu św. i Scholi 18+.

2. Dzisiaj 14 kwietnia po Mszy świętej o godz. 16:30 zapraszam WNMP i wszystkie osoby, które śpiewały w czasie Triduum na spotkanie świąteczne na plebanię. Spotkanie z kandydatami i ministrantami odbędzie się w ogrodzie parafialnym w ustalonym wspólnie terminie.

3. Dnia 18 04 o godz. 18:15 rozpocznie się w kościele próba dzieci przygotowujących się do I Komunii.

4. 20 kwietnia w III sobotę m-ca, Msza św. O 17:30 za chorych, a po niej wystawienie NS i modlitwy za chorych i potrzebujących.

5. 22 kwietnia na spotkanie o godz. 18:15 zapraszam osoby z Rady Parafialnej i przedstawicieli grup w związku z przygotowaniami do odpustu parafialnego w czasie, którego zostanie poświęcona nowa suknia na ikonie Naszej Skoszewskiej Matki Bożej.

6. W sobotę 27 kwietnia planowana jest pielgrzymka do Niepokalanowa. Wyjazd o 7:30 powrót na godz. 16:30. Koszt 40 PLN. Lista na zapisy w zakrystii.

7. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i relacje we wspólnocie Kościoła na nowy cykl spotkań ALPHA, który rozpocznie się we wtorek 16 kwietnia o godz. 19.00 w Centrum Służby Rodzinie w Łodzi (ul. Broniewskiego 1a). (Alpha to cykl spotkań prezentujących przesłanie chrześcijaństwa w sposób przystępny i nie wywierając presji. Jest to miejsce, w którym można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia.)

8. Ruch Światło-Życie zaprasza do udziału w pieszej pielgrzymce do łódzkich Łagiewnik w intencji naszego miasta i regionu oraz osób uzależnionych. Pielgrzymka wyruszy z łódzkiej archikatedry 11 maja 2024 r. (sobota) o godz. 9.00 i zakończy się Mszą św. o godz. 13.00 w sanktuarium OO. Franciszkanów. Eucharystii będzie przewodniczył kard. Grzegorz Ryś, który w tym roku będzie również towarzyszył pątnikom w drodze.

9. Dziękuję za dostarczone środki czystości i sprzątanie kościoła mieszkańcom Warszewic. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Bartolina.