Ogłoszenia parafialne XXXIII Niedziela zwykła 13 listopada 2022r.

13 listopada 2022Autor: Administrator

•  17.11 wspomnienie św Elżbiety Węgierskiej, żak
•  18.11 wspomnienie bł Karoliny Kózkówny, dz i m
•  19.11 z racji III soboty m-ca, o godz. 17:30 Msza św z formularza „za chorych”, po niej modlitwy przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.

1. Dzisiaj odbędzie się zbiórka ofiar na rzecz ubogich i z racji solidarności z Kościołem prześladowanym. Od I niedzieli adwentu ruszy tradycyjnie akcja „Drzewko Miłosierdzia”.

2. Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Łódzkiej zaprasza kandydatów, ministrantów, lektorów i ceremoniarzy wraz z księżmi opiekunami na Dzień Jedności Służby Liturgicznej Ołtarza, który odbędzie się 19 listopada 2022 r. w łódzkiej archikatedrze.

3. Za tydzień 20 XI zakończenie roku liturgicznego - Uroczystość Chrystusa Króla. Na Mszach św. Zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Listy do poszczególnych miejscowości będą w zakrystii. Tego dnia Ofiary na tacę przeznaczone będą na WSD. po Mszy św o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

4. Należą się też podziękowania mieszkańcom Starych Skoszew za rzeką za sprzątanie kościoła.