Ogłoszenia parafialne XXVI Niedziela zwykła 1 października 2023r.

1 października 2023Autor: Administrator

• 01 10 rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe - w dni powszednie o godz. 17:00, w niedzielę o godz. 16:00.

1. Od niedzieli 10 września do dzisiaj 1 października trwały w zakrystii zapisy, uczęszczających na lekcje katechezy kandydatów do sakramentu bierzmowania, a także zapisy dzieci do sakramentu pierwszej spowiedzi i Komunii św. Od 1 października można będzie wpisywać wypominki i intencje na przyszły rok. Proszę bardzo dokładnie prześledzić terminy różnego rodzaju rocznic

2. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 12:00 są zaproszeni kandydaci do sakramentu bierzmowania, zarówno z grupy przygotowującej się w ubiegłym roku szkolnym, jak i kilka osób z obecnych VIII klas. Natomiast o godz. 16:30 zostaną poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. Po Mszy św. Spotkanie z rodzicami i opiekunami

3. Uroczystości odpustowe ku czci św. Faustyny Kowalskiej patronki Łodzi odbędą się w czwartek 5 października o godz. 18.00 w kościele pod jej wezwaniem na Placu Niepodległości. Po Mszy św., której przewodniczyć będzie bp Szymon Stułkowski z Płocka, wyruszy ul. Piotrkowską procesja z relikwiami św. Faustyny do bazyliki archikatedralnej, gdzie zostanie odnowiony Akt Zawierzenia Archidiecezji Bożemu Miłosierdziu.

4. W tym tygodniu: I czwartek m-ca: modlić będziemy się o nowe powołania do służby w Kościele; I piątek m-ca, odwiedziny chorych od godz. 9:00, spowiedź od godz. 17:00, od godz. 20:00 „wieczór uwielbienia” i adoracja NS do godz. 7:00, jest lista na zapisy, W I sobotę miesiąca o godz. 17:00 różaniec wynagradzający.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Janinowa i Buczku. Podziękowania dla młodych z wczorajszego ślubu za kwiaty. W następnym tygodniu służbę podejmą mieszkańcy Teodorowa.