Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela zwykła 4 sierpnia 2024r.

4 sierpnia 2024Autor: Administrator

1. Rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowania do Odpustu. Msze św w czasie Nowenny, będą sprawowane o godz. 19:30 z wyjątkiem niedziel - porządek Mszy św bez zmian, Jest też prośba, aby z poszczególnych miejscowości przygotować po dwa ciasta, które można po pokrojeniu spakować w jednorazowe pojemniki. Proszę o pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu odpustu wszystkie grupy i wspólnoty naszej parafii, szczególnie: Koła GW ze Starych Skoszew i Byszew, służbę liturgiczną, orkiestrę, Druhny i Druhów z OSP, WNMP. Msze św w Uroczystość WNMP o godz. 9:00 i suma o godz.12:00, której przewodniczyć będzie Kardynał Grzegorz Ryś, Abp Metropolita Łódzki.

2. Podziękowania dla pana Józefa Kurzejamskiego za materiały budowlane i panów Sławomira Adamczewskiego, Grzegorza Kowalskiego za prace wykonane przy scenie za organistówka. Ogromne podziękowania dla osób, które przygotowują różnego rodzaju materiały na odpust. Dla pani Krystyny Zakrzewskiej za długopisy, obrazki breloczki i świece, dla pani Małgorzaty Kaplińskiej za plakaty informacyjne, dla pań: Zofii Okońskiej i Agaty Pietrzak za opracowanie nowego folderu informacyjnego. Wszystkim, którzy włączyli się do przygotowań.

3. Dziękuję za sprzątania kościoła i kompozycje kwiatowe Mieszkańcom Plichtowa. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Byszew.