Ogłoszenia parafialne XV Niedziela zwykła 16 lipca 2023r.

16 lipca 2023Autor: Administrator

• Podczas letnich wyjazdów nie zapominajmy o niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie. Przychodząc do świątyni, starajmy się zadbać o strój godny miejsca świętego.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła paniom: Elżbiecie Prostańskiej, Jolancie Kurzejamskiej, Monice Adamczewskiej, Joannie Darnowskiej, Edycie Kraska, Hannie Żeromińskiej, Joannie Rutkowskiej, Małgorzacie Kaplińskiej, Krystynie Zakrzewskiej. Dziękuję za kwiaty pani Zofii Okońskiej. Dziękuję za pomoc przy malowaniu kościoła panom: Wincentemu Musiał, Janowi Nockowskiemu i diakonowi Dariuszowi Mroczkowi. Dziękuję za chęć pomocy w następnym etapie malowania kościoła panom: Michałowi Nowackiemu, Grzegorzowi Kowalskiemu, Sławomirowi Adamczewskiemu, Jackowi Kraska, Janowi Nockowskiemu i Dariuszowi Saleckiemu. Podziękowania dla rodziny Sośnickich z Byszew za renowację i pomalowanie ławek przed kościołem, a także paniom Jolancie Kurzejamskiej, Monice Adamczewskiej wraz z Kacprem i panu Ryszardowi Pastusiakowi za usunięcie chwastów ze schodów przed kościołem.

2. Za tydzień 23 07 2023 z racji na Dzień św Krzysztofa - patrona kierowców i podróżujących przypadający 25 07 2023, odbędzie się po każdej Mszy św. poświęcenie kierowców, a także wszelkiego rodzaju pojazdów. Samochody w tym roku proszę ustawić na parkingach za organistówką i przed kościołem. Wraz z diakonem będziemy dochodzić do kierowców i święcić ich pojazdy.

3. 30 07 zostałem zaproszony do poprowadzenia Odpustu św. Anny w Strykowie o godz. 12:00. W zastępstwie Eucharystie będzie prowadził ks. Marcin Pietrzyk, ojciec duchowny WSD w Łodzi.

4. W następnej kolejności służbę podejmą chętne osoby. Będzie to sprzątanie po malowaniu. Bardzo proszę o pomoc.

ZAPOWIEDZI
Kamila Kowalska, panna, par. tut.
Marcinem Krakowiakiem, kawalerem, par. tut