Ogłoszenia parafialne XIX Niedziela zwykła 11 sierpnia 2024r.

11 sierpnia 2024Autor: Administrator

1. Rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowania do Odpustu. Msze św w czasie Nowenny, będą sprawowane o godz. 19:30 z wyjątkiem niedzieli - porządek Mszy św bez zmian, Jest też prośba, aby z poszczególnych miejscowości przygotować po dwa ciasta, które można po pokrojeniu spakować w jednorazowe pojemniki. Proszę o pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu odpustu wszystkie grupy i wspólnoty naszej parafii, szczególnie: Koła GW ze Starych Skoszew i Byszew, służbę liturgiczną, orkiestrę, Druhny i Druhów z OSP, WNMP. Msze św w Uroczystość WNMP o godz. 9:00 i suma o godz.12:00, której przewodniczyć będzie Kardynał Grzegorz Ryś, Abp Metropolita Łódzki.

2. Podziękowania dla panów: Macieja Adamczewskiego i Andrzeja Sośnickiego za przygotowanie kopi ikony Matki Bożej Skoszewskiej w skali 1:1 i przywieszeniu poprzednich koron. Kopia obrazu będzie zamontowana w kaplicy św. Józefa

3. We wtorek 13 sierpnia na godz. 10:00 zapraszam osoby chętne do pomocy przy rozpakowaniu wody na odpust.

4. 99. Łódzka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, jak co roku, wyruszy 21 sierpnia z Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej. Zapisy odbędą się w dniach od 16-17 oraz 19-20 sierpnia w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz od 17.00 dOgłoszenia parafialne XVIII Niedziela zwykła 4 sierpnia 2024r.o 20.00 w dolnym kościele parafii p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi. Będzie możliwy zapis w formie on-line. 23 sierpnia na Jasną Górę wyruszy grupa rowerowa naszej pielgrzymki.

5. Dziękuję za sprzątania kościoła, terenu wokół kościoła, wytarcie kurzy zdjęcie pajęczyn Mieszkańcom Byszew i druhom z OSP Stare Skoszewy. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Byszew.