Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela zwykła 9 lipca 2023r.

9 lipca 2023Autor: Administrator

• Podczas letnich wyjazdów nie zapominajmy o niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie. Przychodząc do świątyni, starajmy się zadbać o strój godny miejsca świętego.

1. W Czartek 13 VII procesja fatimska, proszę przynieść zabezpieczone świece. Natomiast w III sobotę m-ca, 15 VII na Mszy św. O godz. 17:30 będziemy modlić się w intencji chorych, a po Eucharystii wystawienie NS i modlitwy za chorych i potrzebujących.

2. 06 VII w czwartek po Mszy św. o 17:30 odbyło się spotkanie Rady Parafialnej. Celem spotkania było omówienie spraw związanych z przygotowaniami do Odpustu i Święta Dziękczynienia - Skoszewskiej Parafiady. Zostały wyznaczony program Nowenny przed Odpustem, a także kwestie przywrócenia sukni, malowania wnętrza kościoła, które rozpoczęło się 3 lipca br. i inwestycji związanej z renowacją głównej alei na cm parafialnym.

3. Dziękuję panom: Ryszardowi Pastusiakowi i Janowi Nockowskiemu za pomocy w przygotowaniu wnętrza kościoła do malowania. Dziękuję za pomoc we wtorek w prowadzeniu podnośnika do kościoła panom: Michałowi Nowackiemu, Grzegorzowi Kowalskiemu, Sławomirowi Adamczewskiemu, Janowi Nockowskiemu i Ryszardowi Pastusiakowi. Dziękuję za pomoc przy malowaniu kościoła panom: Wincentemu Musiał, Janowi Nockowskiemu i diakonowi Dariuszowi Mroczkowi.

4. Zapraszam w piątek 14 lipca po Mszy św wieczorowej chętnych do pomocy w wyprowadzeniu podnośnika.

5. Za trzy tygodnie 30 07 z racji na Dzień św Krzysztofa - patrona kierowców i podróżujących, odbędzie się po każdej Mszy św. poświęcenie kierowców, a także wszelkiego rodzaju pojazdów. Szczegóły zostaną podane od następnej niedzieli.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z Bogini. W następnej kolejności służbę podejmą chętne osoby. Będzie to sprzątanie po malowaniu. Bardzo proszę o pomoc.

ZAPOWIEDZI
Kamila Kowalska, panna, par. tut.
Marcinem Krakowiakiem, kawalerem, par. tut