Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela zwykła 4 lipca 2022r.

3 lipca 2022Autor: Administrator

• W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, dzień modlitwy za kapłanów i o nowe powołania do służby w Kościele.
• Podczas letnich wyjazdów nie zapominajmy o niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie. Przychodząc do świątyni, starajmy się zadbać o strój godny miejsca świętego.

1. We wtorek 28 czerwca po Mszy świętej wieczorowej odbyła się zbiórka ministrantów i rozwiązanie konkursu.

2. Na dzisiejszą niedzielę 03 07 2022 zostali zaproszeni przedstawiciele grup AA, którzy dadzą świadectwo trwania z Bogiem w trzeźwości i zaśpiewają na Mszach św o godz. 9:00 i 12:00

3. W dniach od 7 do 8 czerwca wraz ze WNMP wyjeżdżamy do Lichenia na krótkie rekolekcje. Prosimy o modlitwę. W tym czasie Msze św się wieczorne będzie sprawował ks. Paweł, proboszcz z Kalonki.

4. Zakończono renowację prezbiterium. Zostały uszczelnione okna z witrażami i pomalowane tło tego miejsca. Dziękuję za wykonane prace dk Dariuszowi Mroczkowi, panu Janowi Nockowskiemu, pani Beacie Mroczek i panu Wincentemu Musiałowi, dziękuję za wszelkie ofiary składane na ten cel. Następnym etapem renowacji kościoła będzie odnowienie bocznych kaplic, które zostaną poświęcone Miłosierdziu Bożemu i św. Józefowi.

5. PIELGRZYMKA NA WILEŃSZCZYZNĘ szlakiem Miłosierdzia Bożego i Świętej Faustyny
25.09 – 29.09.2022 (NIEDZIELA - CZWARTEK), szczegóły w gablocie i na ulotkach w zakrystii. Koszt przy 40 osobach, to 1000 PLN i 25 €. Zapisy w zakrystii z zaliczką 50 PLN

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i przepiękne kwiaty mieszkańcom Teodorowa. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Moskwy.