Ogłoszenia parafialne XIII Niedziela zwykła 26 czerwca 2022r.

26 czerwca 2022Autor: Administrator

• Nabożeństwa czerwcowe o godz. 17:15, w niedziele o 16:15
• W tym tygodniu: I piątek m-ca, odwiedziny chorych od godz. 9:00, spowiedź od godz. 17:00, od godz. 20:00 „wieczór uwielbienia” i adoracja NS do godz. 7:00, jest lista na zapisy, W I sobotę miesiąca różaniec wynagradzający o godz. 17:00

1. We wtorek 28 czerwca po Mszy świętej wieczorowej zbiórka ministrantów i rozwiązanie konkursu.

2.  Na następną niedzielę 3 lipca zostali zaproszeni przedstawiciele grup AA, którzy dadzą świadectwo trwania z Bogiem w trzeźwości i zaśpiewają na Mszach św o godz. 9:00 i 12:00

3.  Zakończono renowację prezbiterium. Zostały uszczelnione okna z witrażami i pomalowane tło tego miejsca. Dziękuję za wykonane prace dk Dariuszowi Mroczkowi, panu Janowi Nockowskiemu, pani Beacie Mroczek i panu Wincentemu Musiałowi, dziękuję za wszelkie ofiary składane na ten cel. Dziękuję za zorganizowanie podkładu i farby panu Józefowi Kurzejamskiemu i pani Ewie. Następnym etapem renowacji kościoła będzie odnowienie bocznych kaplic, które zostaną poświęcone Miłosierdziu Bożemu i św. Józefowi.

4.  2 lipca w sobotę organizowana jest 4 pielgrzymka rowerowa do Niepokalanowa. Wyjazd o godz. 8:00 z placu przed kościołem, zapisy w zakrystii. Natomiast 7, 8 i 9 lipca planowany jest wyjazd WNMP.

5.  Wydział Duszpasterstwa Rodzin i Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zapraszają narzeczonych na wakacyjny kurs przedmałżeński online. Kurs ten w formie Wieczorów dla Zakochanych odbywać się będzie dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godz. 19.00, w dniach od 19 lipca do 11 sierpnia. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl (to będzie jedyny kurs przedmałżeński prowadzony w wakacje).

6. PIELGRZYMKA NA WILEŃSZCZYZNĘ szlakiem Miłosierdzia Bożego i Świętej Faustyny
25.09 – 29.09.2022 (NIEDZIELA - CZWARTEK), szczegóły w gablocie i na ulotkach w zakrystii. Koszt przy 40 osobach, to 1000 PLN i 25 €. Zapisy w zakrystii z zaliczką 50 PLN

7. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Teodorowa.