Ogłoszenia parafialne XIII Niedziela zwykła 2 lipca 2023r.

2 lipca 2023Autor: Administrator

• W tym tygodniu: I czwartek m-ca: modlić będziemy się o nowe powołania do służby w Kościele; I piątek m-ca, odwiedziny chorych od godz. 9:00, spowiedź od godz. 17:00, od godz. 20:00 adoracja NS do godz. 7:00, jest lista na zapisy

1. Dzisiaj piknik trzeźwościowy. Wystąpi grupa muzyczna i osoby z AA z Brzezin, Dmosina, Strykowa, Głowna i Łowicza, a także opiekun i terapeuta z naszej parafii - na Mszach św o godz. 9:00 i 12:00. Po Mszach św. możliwość spotkania w organistówce - ciasto, kawa, herbata, rozmowy.

2. 22 VI w czwartek po Mszy św. o 17:30 odbyło się spotkanie Rady Parafialnej. Celem spotkania było omówienie spraw związanych z przygotowaniami do Odpustu i Święta Dziękczynienia - Skoszewskiej Parafiady. Zostały wyznaczony program Nowenny przed Odpustem, a także kwestie przywrócenia sukni, malowania wnętrza kościoła, które rozpocznie się od jutra 3 lipca br. i inwestycji związanej z renowacją głównej alei na cm parafialnym. Następne spotkanie Rady odbędzie się 6 lipca o godz. 18:15.

3. Zapraszam jutro na godz. 10:00 chętnych do pomocy w przygotowaniu wnętrza kościoła do malowania.

4. Duszpasterstwo Służby Zdrowia Archidiecezji Łódzkiej zaprasza wszystkich chorych na 58. Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolstwa Chorych na Jasną Górę. Wyjazd w czwartek 6 lipca o godz. 7.30. Zapisy i informacje pod nr. tel. 601 806 183.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty paniom Jolancie Kurzejemskiej i Monice Adamczewskiej. Niestety tylko dwie panie podjęły służbę z Bogini. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Bogini.