Strona Główna>Aktualności>Ogłoszenia i Intencje

Ogłoszenia parafialne XI Niedziela zwykła 16 czerwca 2024r.

16 czerwca 2024Autor: Administrator

1. 1 czerwca rozpoczęliśmy Nabożeństwa do Serca Jezusowego - w kościele o godz. 17:15 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16:15.

2. Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się 20 VI w czwartek o godz. 8:00

3. 23 czerwca zostali zaproszeni przedstawiciele grup AA, którzy dadzą świadectwo trwania z Bogiem w trzeźwości, na Mszach św o godz. 09:00 i 12:00. Po Liturgii możliwość spotkania w organistówce.

4. W sobotę 22 czerwca o godz. 16.00 w Bazylice Św. Piotra w Watykanie przyjmie święcenia biskupie ks. prał. Krzysztof Nykiel Regens Penitencjarii Apostolskiej, pochodzący z Archidiecezji Łódzkiej. Pamiętajmy o Biskupie Nominacie w naszych modlitwach.

5. 23 VI obchodzić będziemy Dzień Ojca. Na wszystkich Mszach św polecać będziemy naszych Ojców.

6. Duszpasterstwo Rodzin wraz Instytutem Teologicznym w Łodzi zapraszają osoby chcące pogłębić swoją wiedzę z zakresu nauki Kościoła o małżeństwie i rodzinie do uczestnictwa w rocznym Studium Życia Rodzinnego. Zajęcia odbywać się będą w co drugą sobotę od października do czerwca. Szczegóły i zapisy na stronie www.duszpasterstworodzinlodz.pl

7. W dniach od 6 do 11 października wraz z par. Z Kalonki organizowana jest pielgrzymka do Međugorje w Bośni i Hercegowinie. Zapisy do 20 VI lista i szczegółowe informacje w zakrystii, koszt 1990zł + 160€ + 120zł (transfer do Modlina i z powrotem) dla grupy minimum 40 osób. Przy zapisie na pielgrzymkę wymagana jest zaliczka w wysokości 800zł (40% ceny wycieczki) Pozostała kwota - 1190zł + 120zł - do wpłaty na półtora miesiąca przed wyjazdem Dewizy - 160€ - płatne w dniu wyjazdu Prosimy o informację nt. typu bagażu już przy zapisie na wycieczkę. W przypadku opcji z dodatkowym bagażem, dopłatę należy uiścić razem z zaliczką Prosimy też o przekazanie kserokopii dowodów tożsamości - będzie to przydatne, żeby nie popełnić żadnej "literówki" przy rezerwacji biletów lotniczych

8. W pierwszą sobotę m-ca lipca odbędzie się pielgrzymka rowerowa do Niepokalanowa. Szczegółowe informacje u diakona Dariusza, zapisy w zakrystii.

9. Dziękuję za sprzątania kościoła i kompozycje kwiatowe Mieszkańcom Starych Skoszew za rzeką. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Starych Skoszew za rzeką.