Ogłoszenia parafialne Wigilia Paschalna i Wielka Niedziela Zmartwychwstania 2024

31 marca 2024Autor: Administrator

1. W tym roku procesja rezurekcyjna o godz. 6:00 i Msza św. W Niedzielę Zmartwychwstania Msze Św: o godz. 9:00 i 12:00. Nie będzie Eucharystii o godz. 16:30. W Poniedziałek w Oktawie Wielkiej Nocy Msze św. O godz. 09:00, 12:00 i 16:30

2. Dziękuję dzieciom i pani katechetce Marzenie Stęcel za przygotowanie i poprowadzenie w Wielki Piątek Drogi Krzyżowej. Ogromna wdzięczność dla wszystkich, którzy zaangażowali się w uroczyste przeżycie świąt: służbie liturgicznej na czele z diakonem Dariuszem Mroczkiem i ceremoniarzami: Bartkiem, Łukaszem i Kamilem. Druhnom i Druhom z OSP za pełnioną wartę przy „grobie Pańskim” i udział w procesji, Wspólnocie NMP za śpiew i oprawę muzyczną, osobom przygotowującym grób Pański i ołtarz adoracji: Marzenie Stęcel, Ewie Kowalskiej, Małgorzacie Kujawiak, Łukaszowi Frankowskiemu, Jarkowi Niewiadomskiemu, Janowi Nockowskiemu, Wincentemu Musiał, Dariuszowi Mroczkowi, podziękowania za ozdoby przypięte do ławek: Agnieszce Sowińskiej i Danieli Kowalskiej, orkiestrze, panom z asysty:

3. 13 kwietnia do OSP na godzinę 18:30 na spotkanie świąteczne zapraszam: Radę Parafialną, Druhny i Druhów z naszej OSP, KGW z Byszew, Orkiestrę, Odnowę w Duchu św. i scholę 18+.

4. 14 kwietnia po Mszy świętej o godz. 16:30 zapraszam WNMP i wszystkie osoby, które śpiewały w czasie Triduum na spotkanie świąteczne na plebanię. Spotkanie z kandydatami i ministrantami odbędzie się w ogrodzie parafialnym w ustalonym wspólnie terminie.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Moskwy. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Warszewic.