Ogłoszenia parafialne Wielka Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17 kwietnia 2022r.

17 kwietnia 2022Autor: Administrator

1. We wtorek wielkanocny 19 kwietnia odbędzie się pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę. Do udziału w niej zaproszeni są maturzyści Archidiecezji Łódzkiej ze swoimi duszpasterzami
i katechetami.

Program pielgrzymki:

9.30 – Zawiązanie wspólnoty – aula Ojca Kordeckiego Spotkanie z zaproszonymi gośćmi

11.30 – Czas wolny

12.00 – Eucharystia – Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej

13.30 – Modlitwa zawierzenia bezpośrednio po Mszy św. i zakończenie pielgrzymki.

2. W następną Niedzielę Miłosierdzia Bożego spotkanie dla kandydatów do bierzmowania na Mszy św. O godz. 12:00 po niej próba przed bierzmowaniem.

3. Dziękuję za pomoc w ubieraniu „Grobu Pańskiego” szczególnie: Paniom Małgorzacie Kujawie i Teresie Ciesielskiej, Beacie Mroczek, jak również panom: Dariuszowi Mroczkowi, Wincentemu Musiał, Janowi Nockowskiemu, Sławomirowi Adamczewskiemu.

4. Ogromna wdzięczność dla wszystkich, którzy zaangażowali się w uroczyste przeżycie świąt: służbie liturgicznej na czele z akolitą Dariuszem Mroczkiem, Druhnom i Druhom z OSP za pełnioną wartę przy „grobie Pańskim” i udział w procesji, Wspólnocie NMP i pani Małgorzacie Kaplińskiej za śpiew, orkiestrze, panom z asysty, panu organiście Wincentemu

5. Podziękowania dla mieszkańców Starych Skoszew za posprzątanie kościoła, szczególnie dla Pani Zofii Okońskiej i Katarzyny , a także dla panów: Dariusza Mroczka, Wincentego Musiał i Jana Nockowskiego za uprzątnięcie po remoncie terenu wokół kościoła. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Warszewic.