Ogłoszenia parafialne Niedziela Miłosierdzia Bożego 7 kwietnia 2024r.

7 kwietnia 2024Autor: Administrator

1. Jutro 8 kwietnia 2024 r UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO Dzień Świętości Życia. Na Mszy św o godz. 17:30 będzie można złożyć deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

2. 13 kwietnia do OSP na godzinę 18:30 na spotkanie świąteczne zapraszam: Radę Parafialną, Druhny i Druhów z naszej OSP, KGW z Byszew, Orkiestrę, Odnowę w Duchu św. i scholę 18+. Proszę o podanie szacunkowej liczby osób.

3. 14 kwietnia po Mszy świętej o godz. 16:30 zapraszam WNMP i wszystkie osoby, które śpiewały w czasie Triduum na spotkanie świąteczne na plebanię. Spotkanie z kandydatami i ministrantami odbędzie się w ogrodzie parafialnym w ustalonym wspólnie terminie.

4. W sobotę 27 kwietnia planowana jest pielgrzymka do Niepokalanowa. Wyjazd o 7:30 powrót na godz. 16:30. Koszt 40 PLN. Lista na zapisy w zakrystii.

5. Duszpasterstwo Akademickie „Węzeł” obchodzi Jubileusz 60-lecia swojego istnienia. Z tej racji zapraszamy na Msze św. pod przewodnictwem kard. Grzegorza Rysia sprawowaną w niedzielę 7 kwietnia o godz.19.00 w kościele pw. św. Teresy w Łodzi. Natomiast w sobotę 13 kwietnia odbędzie się spotkanie studentów, absolwentów oraz byłych duszpasterzy. Organizatorzy zapraszają wszystkich związanych na przestrzeni lat z DA „Węzeł”. Więcej szczegółów na stronie: https://wezel.pl lub przez email: absolwenci.wezel@gmail.com.

6. Dziękuję za dostarczone środki czystości i sprzątanie kościoła mieszkańcom Warszewic. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Warszewic.