Ogłoszenia parafialne IV Niedziela zwykła 28 stycznia 2024r.

28 stycznia 2024Autor: Administrator

1. Od wtorku Msze św. będą sprawowane o godz. 17:30

2. 28 stycznia na Mszy św o godz. 16:30 zagra p. Rafał Hac, a po Mszy św. Odbędzie się koncert organowy Mai Beliny przy organowym akompaniamencie p. Rafała Haca.

3. Zapraszamy na świąteczne spotkanie Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej na Jasną Górę, które odbędzie się 28 stycznia 2024 r. w kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00 sprawowaną w intencji dzieła pielgrzymki łódzkiej oraz wszystkich, którzy to dzieło tworzą.

4. W pierwszy czwartek m-ca, będziemy modlić się o powołania do służby w kościele. Dnia 2 lutego 2024 r. Wypada I piątek m-c odwiedziny chorych od godz. 9:00, o godzinie 16.45 odbędzie się KONCERT KOLĘD ORAZ PIEŚNI AVE MARIA Wystąpią:Marzena Myszuk – sopran i Marlena Myszuk – organy. W programie najpiękniejsze kolędy oraz utwory Ave Maria m.in. G. Cacciniego, F. Schuberta, G. Verdiego, L. Luzzie. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Po koncercie o 17:30 Msza św i poświęcenie świec. Proszę je starannie zabezpieczyć. Natomiast w ramach Wieczoru Uwielbienia racji na święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej, zostanie wykonany Akatyst.

5. Obchody Dnia Życia Konsekrowanego odbędą się w piątek 2 lutego 2024 r. w święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu o godz. 12.00 w bazylice archikatedralnej Mszy św. przewodniczył będzie bp Ireneusz Pękalski. Do wspólnej modlitwy zapraszamy kapłanów, alumnów seminariów duchownych, osoby życia konsekrowanego oraz wiernych świeckich.

6. Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej (od 15 roku życia) w terminie 2-4 lutego 2024 r. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do 1 lutego drogą mailową (lodz.wsd@gmail.com) lub telefonicznie (42 664 88 88). Początek rekolekcji w piątek o godz. 16.00. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny.

7. W sobotę 3 lutego na godz. 09:00 zapraszam osoby chętne do rozbierania dekoracji świątecznych.

8. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Bogini. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Bogini.