Ogłoszenia parafialne III Niedziela zwykła 22 stycznia 2023r.

22 stycznia 2023Autor: Administrator

1. W czasie trwania kolędy Msze św w dni powszednie będą sprawowane tak jak Roraty o godz. 07:15

2. Duszpasterstwo Pracowników Nauki zaprasza nauczycieli akademickich na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w środę 25 stycznia o godz. 19.00 w parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Łodzi. Po Mszy św., konferencja pt. „Współpracownik Prawdy” - dziedzictwo Papieża Benedykta XVI.

3. Zapraszamy na świąteczne spotkanie Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej na Jasną Górę, które odbędzie się 29 stycznia 2023 r. w kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00 sprawowaną w intencji dzieła pielgrzymki łódzkiej oraz wszystkich, którzy to dzieło tworzą.

4. W następna niedzielę po Mszy św. 12:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu scholi

5. Dzisiaj NIedziela Słowa Bożego dlatego po każdej Mszy św. można ze stolika w kaplicy Miłosierdzia Bożego zabrać karteczkę ze Słowem Bożym na cały rok.

6. 2 lutego 2023r. W czwartek na Mszy św. O 17:30 poświęcenie świec, a po Eucharystii spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła mieszkańcom Moskwy. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Moskwy.