Ogłoszenia parafialne III Niedziela Okresu Zmartwychwstania Pańskiego 1 maja 2022r.

1 maja 2022Autor: Administrator

• 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe o godz. 17:15 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16:15. W uroczystość 3 maja Nabożeństwo bezpośrednio po Mszy św. o godz. 9:00, tego dnia będzie jeszcze Msza św o godz. 12:00 w intencji OSP ze Starych Skoszew z racji dnia patronalnego św. Floriana. Nie będzie Mszy popołudniowej.
• 5 maja w pierwszy czwartek m-ca będziemy modlić się o nowe, liczne i święte powołania do służby w Kościele
• W pierwszy piątek m-ca odwiedziny chorych od godz. 9:00, spowiedź od godz 17:00. O godz. 20:00 wieczór uwielbienia, od godz. 21:00 do 7:00 adoracja NS, jest lista na zapisy
w pierwszą sobotę m-ca o godz. 17:00 nabożeństwo majowe i różaniec wynagradzający.

1. Ruch Światło-Życie zaprasza na pieszą pielgrzymkę w intencji osób pragnących wyzwolenia z różnych form lęku i uzależnień. Pielgrzymka wyruszy 7 maja br. o godz. 9.00 z katedry i dotrze do łódzkich Łagiewnik, gdzie o godz. 12.00 będzie sprawowana Eucharystia.

2. 7 maja w sobotę spotkanie i próba dla kandydatów do bierzmowania o godz. 9:30, natomiast spowiedź o godz 10:00. Niestety jest kilka osób, które nie uczęszczały na spotkania, tym bardziej Mszę niedzielną. Rodzice tłumaczyli, że w tym czasie pracują.

3. Dziękuję za posprzątanie wystrzelonego konfetti paniom: Zofii Nowickiej i Małgorzacie Kaplińskiej z córką Basią, a także panu Michałowi Janasikowi z dziećmi.

4. Podziękowania dla mieszkańców Warszewic za posprzątanie kościoła. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Bartolina, a przed bierzmowaniem, które odbędzie się 14 maja br. rodzice i kandydaci do bierzmowania.