Ogłoszenia parafialne II Niedziela zwykła 15 stycznia 2023r.

15 stycznia 2023Autor: Administrator

1. W czasie trwania kolędy Msze św w dni powszednie będą sprawowane tak jak Roraty o godz. 07:15

2. Spotkanie opłatkowe dla: Rady Parafialnej, straży, Koła GW z Byszew, orkiestry, Kół Różańcowych, scholi 18+ i osób związanych z posługą przy parafii, odbędzie się dzisiaj w OSP w Starych Skoszewach po Mszy św o 12:00.

3. Ze względu na liczne choroby, wyjazdy w czasie ferii zimowych, a także Dzień Babci i Dziadka z dnia 22 stycznia spotkanie opłatkowe służby liturgicznej zostaje przeniesione na termin po feriach. Ze WNMP i scholą liturgiczną umówimy się na dogodny termin

4. Msza św. w intencji ofiar mordu więźniów w łódzkim Radogoszczu, którego dokonano w nocy z 17 na 18 stycznia 1945 r., będzie sprawowana w bazylice archikatedralnej 17 stycznia o godz. 12.00.

5. Duszpasterstwo Kobiet zaprasza na spotkanie ze św. Peregrynem z Laziozi, organizowane w ramach cyklu Spotkania ze Świętymi. Tym razem o wstawiennictwo przed Bogiem za osoby chore na nowotwór prosić będziemy jednego z najskuteczniejszych świętych wstawienników. Z relikwiami św. Peregryna przyjadą do Łodzi ojcowie franciszkanie z Wrocławia. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia (wtorek) o godz. 18.30 w Kościele pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi. Rozpocznie się konferencją, po której (ok. godz. 19.15) sprawowana będzie Msza św. z modlitwą o wstawiennictwo.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła mieszkańcom Teodorowa. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Moskwy.