Ogłoszenia parafialne II Niedziela W Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego - Miłosierdzia Bożego 24 kwietnia 2022r.

24 kwietnia 2022Autor: Administrator

• 25 kwietnia - PONIEDZIAŁEK św. Marka Ewangelisty, święto
• 26 kwietnia - WTOREK św. Wojciecha bp. i m., Głównego Patrona Polski, uroczystość
• 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe o godz. 17:15 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16:15. W uroczystość 3 maja Nabożeństwo bezpośrednio po Mszy św. o godz. 9:00, tego dnia będzie jeszcze Msza św o godz. 12:00 w intencji OSP ze Starych Skoszew z racji dnia patronalnego św. Floriana. Nie będzie Mszy popołudniowej.

1. W Niedzielę Miłosierdzia kończy się Rok Jubileuszowy, ogłoszony z racji 100-lecia naszej archidiecezji. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną, kończącą ten czas łaski, która będzie celebrowana dziś o godz. 19.00 w bazylice archikatedralnej

2. Dzisiaj spotkanie dla kandydatów do bierzmowania na Mszy św. O godz. 12:00 po niej próba przed bierzmowaniem.

3. Podziękowania dla mieszkańców Warszewic za posprzątanie kościoła.