Ogłoszenia parafialne II Niedziela w okresie Zmartwychwstania 27 kwietnia 2025r.
1. 28 kwietnia, w ramach „próby”, zapraszam na plebanię na godz. 18:30 - naszą orkiestrę
2. 1 maja rozpoczniemy nabożeństwa majowe w kościele o godz. 17:15 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16:15. Każdego dnia, w maju, w Janowie przy kapliczce, w Moskwie przy Krzyżu o godz. 18:30 i przy Krzyżu w Byszewach - jest śpiewana Litania Loretańska. 2 maja w pierwszy czwartek m-ca będziemy modlić się o nowe, liczne i święte powołania do służby w Kościele. W uroczystość 3 maja Nabożeństwo majowe bezpośrednio po Mszy św. o godz. 9:00, tego dnia będzie jeszcze Msza św o godz. 12:00 w intencji OSP ze Starych Skoszew z racji dnia patronalnego św. Floriana. Nie będzie Mszy popołudniowej
3. W tym tygodniu: I czwartek m-ca: modlić będziemy się o nowe powołania do służby w Kościele; I piątek m-ca, odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00, od godz. 20:00 „wieczór uwielbienia” i adoracja NS do godz. 7:00, jest lista na zapisy. W I sobotę miesiąca różaniec wynagradzający o godz. 08:30
4. 4 maja o godz. 11:45 z naszego Sanktuarium, z racji na kościół jubileuszowy, wyruszy piesza pielgrzymka do kościoła pw MB Fatimskiej w Łodzi.
5. Ruch Światło-Życie zaprasza do udziału w XXXIV pieszej pielgrzymce do łódzkich Łagiewnik w intencji trudnych problemów naszego miasta i regionu oraz osób uzależnionych. Pielgrzymka wyruszy z łódzkiej archikatedry 10 maja (sobota) o godz. 9.00 i zakończy się Mszą św. o godz. 13.00 w sanktuarium ojców franciszkanów. Eucharystii będzie przewodniczył kard. Grzegorz Ryś.
6. Siostry Antonianki zapraszają do swojego domu w Łodzi przy ul. Janosika 141 na spotkanie dla Mam w stanie błogosławionym „KIM JEST TA...” w sobotę 10 maja o godz. 9.30. Spotkanie poprowadzą: ks. Marcin Majda, s. Weronika Kosińska oraz siostry. Prosimy o uprzednie zgłoszenie się przez Facebooka lub pod tel. 516 127 616.
7. Podziękowania dla młodych z wczorajszego ślubu za kwiaty, a paniom: Małgorzacie Kujawiak i Ewę Kowalskiej za piękne kompozycje
8. We wtorek 29 04 na godz. 09:00 zapraszam osoby chętne do pomocy przy rozebraniu świątecznych dekoracji.
9. Dziękuję panom: Józefowi Kurzejamskiemu, Saszy Szymoniukowi, Zbigniewowi Adamczewskiemu i Konradowi Ołubcowi za prace związane z położeniem blachy na dachu plebanii.
10. Dziękuję za sprzątania kościoła i terenu wokół kościoła mieszkańcom Starych Skoszew za rzeką. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Nowych Skoszew.
Najnowsze
Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna 26 kwietnia 2026r.
Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna 26 kwietnia 2026r.
Święty Bit
Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkanocna 19 kwietnia 2026r.
Ogłoszenia parafialne II Niedziela Wielkanocna 12 kwietnia 2026r.