Ogłoszenia parafialne VI Niedziela zwykła 6 lutego 2022r.

6 lutego 2022Autor: Administrator

1. Ze względu na ferie zimowe spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj o godz. 12:00.

2. W piątek 11 lutego 2022 r., w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, będziemy obchodzić XXX Światowy Dzień Chorego. W tym dniu o godz. 12.00 w bazylice archikatedralnej będzie celebrowana Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy chorych, ich rodziny oraz wszystkich, którzy opiekują się chorymi. Przypominamy o konieczności zakładania maseczek ochronnych. W naszej parafii Msza św z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 17:30.

3. Pielgrzymka do Rzymu w dniach od 25.04 do 1.05 koszt 1990 PLN i 70 € (michalestaszewski@gmail.com) szczegóły w zakrystii i na plakacie przed kościołem lub na stronie https://www.facebook.com/strykowswmarcin

4. W sklepiku są do nabycia woskowe gromnice w cenie 20PLN.

5. Dzisiaj po Mszy św o godz. 16:30 na plebanii spotkanie opłatkowe scholi 18+ 6. W czwartek zostały uprzątnięte choinki oraz szopka, serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w rozebraniu dekoracji świątecznej i posprzątali Kościół.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Janowa