Intencje na rok 2024

Rodzaj intencji:
Szukaj intencji:

Od 1 stycznia do 6 stycznia 2024:

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, 1.01.2024,
g. 09:00
Dz-bł z racji 50 rocz ur Jarosława
g. 12:00
+ Roberta Monikę Zdzisława Sawickich, + Barbarę Fijałkowską
wtorek, 2.01.2024,
g. 07:15
---
środa, 3.01.2024,
g. 07:15
---
czwartek, 4.01.2024,
g. 07:15
---
piątek, 5.01.2024,
g. 07:15
+ Helenę Wylazłowską od firmy pogrz. "Szczepaniak"
Objawienie Pańskie, 6.01.2024,
g. 09:00
Stefana Władysławe Mospinek
g. 12:00
+ Jerzego Zdzisławę (k) Janinę Bolesława (m) Mazur

Od 7 stycznia do 13 stycznia 2024:

Niedziela Chrztu Pańskiego, 7.01.2024,
g. 09:00
+ Marię i Henryka Adamczewskich, + Joannę i Janusza Cezariusza Adamczewskich
g. 12:00
+ Michalinę Kubicką
g. 16:30
+ Weronikę Strzelecką
poniedziałek, 8.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
wtorek, 9.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
środa, 10.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
czwartek, 11.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
piątek, 12.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
sobota, 13.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów

Od 14 stycznia do 20 stycznia 2024:

II Niedziela Zwykła, 14.01.2024,
g. 09:00
+ Jadwigę Stanisława Stano, + Wandę Mazurek
g. 12:00
+ Teodorę i Stefana Włodarczyków w 2 rocz śm
g. 16:30
+ Dariusza Saleckiegko, Jerzego Saleckiego, Honoratę Stanisława Saleckich, + Jarosława Frankowskiego
poniedziałek, 15.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
wtorek, 16.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
środa, 17.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
czwartek, 18.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
piątek, 19.01.2024,
g. 07:15
Za parafian, gości i pielgrzymów
sobota, 20.01.2024,
g. 07:15
Dz-bł w 19 rocz ur Wiktora

Od 21 stycznia do 27 stycznia 2024:

III Niedziela Zwykła, 21.01.2024,
g. 09:00
+ Bolesława Nowickiego
g. 12:00
+ Irenę Edwarda Jędras
g. 16:30
+ Ryszarda Żaromińskiego w 5 rocz śm
poniedziałek, 22.01.2024,
g. 07:15
W intencji Ojczyzny za przyczyną św. Andrzeja Boboli
wtorek, 23.01.2024,
g. 07:15
W intencji Ojczyzny za przyczyną św. Andrzeja Boboli
środa, 24.01.2024,
g. 07:15
W intencji Ojczyzny za przyczyną św. Andrzeja Boboli
czwartek, 25.01.2024,
g. 07:15
W intencji Ojczyzny za przyczyną św. Andrzeja Boboli
piątek, 26.01.2024,
g. 07:15
W intencji Ojczyzny za przyczyną św. Andrzeja Boboli
sobota, 27.01.2024,
g. 07:15
W intencji Ojczyzny za przyczyną św. Andrzeja Boboli

Od 28 stycznia do 3 lutego 2024:

IV Niedziela Zwykła, 28.01.2024,
g. 09:00
Dz-bł z racji 6 rocz ur Szymona Ignacego, 4 rocz ur Marcelego i 11 rocz ur Antoniego
g. 12:00
+ Bernarda Jadwigę Kowalskich, + Mariana Prostańskiego z okazji Dnia Dziadka
g. 16:30
+ Jana Gąsiorowskiego w 5 rocz śm
poniedziałek, 29.01.2024,
g. 07:15
Zmarłych Kapłanów z Archidiecezji Łódzkiej
wtorek, 30.01.2024,
g. 17:30
O zdrowie dla Wiesławy + Michała Hermana
środa, 31.01.2024,
g. 17:30
+ Zofię Jana Kubickich
czwartek, 1.02.2024,
g. 17:30
+ Jana Genowefę Żeromińskich
Ofiarowanie Pańskie, 2.02.2024,
g. 17:30
+ Mariannę Mieczysława Pawła Okońskich
sobota, 3.02.2024,
g. 17:30
Dz-bł za gospodarzy, którzy przyjmowali pielgrzymów z naszej parafii, szczególnie za Joannę i Jej rodzinę

Od 4 lutego do 10 lutego 2024:

V Niedziela Zwykła, 4.02.2024,
g. 09:00
+ Leokadię w 20 rocz śm Bronisława Jerzego Kurzejamskich, + Jadwigę Eugeniusza Kraska
g. 12:00
+ Andrzeja Gunarskiego w 9 rocz śm
g. 16:30
+ Henrykę Kazimierza Sławiusza Józefa (m) Nowakowskich
poniedziałek, 5.02.2024,
g. 17:30
+ Beatę Cynkier-Tarnówka od kuzynek Zofii i Renaty
wtorek, 6.02.2024,
g. 17:30
+ Zdzisława Sawickiego od ucz pogrzebu
środa, 7.02.2024,
g. 17:30
+ Bronisława Stajuda od ucz pogrzebu
czwartek, 8.02.2024,
g. 17:30
+ Beatę Cynkier-Tarnówka od ucz pogrzebu
piątek, 9.02.2024,
g. 17:30
+ Helenę Wylazłowską od syna Ryszarda z rodziną
sobota, 10.02.2024,
g. 17:30
+ Tadeusza Darnowskiego w 8 rocz śm, + Zdzisławę Darnowską, + Genowefę Franciszka (m) Cecylię Józefa (m) Sasin,
g. 18:00
Dz-bł z racji ur Bożenny

Od 11 lutego do 17 lutego 2024:

VI Niedziela Zwykła, 11.02.2024,
g. 09:00
Dz-bł w intencji Józefa i Teresy Adamczewskich
g. 12:00
+ Kazimierza Sabinę Doryń, + Kazimierza Zdzisławę Wawrzyńczak
g. 16:30
+ Grażynę w 7 rocz śm Sabinę Kazimierza Nowackich, + Mirosławę i Mirosława Bogusz
poniedziałek, 12.02.2024,
g. 17:30
+ Helenę Wylazłowską od wnuczki Anety z rodziną
wtorek, 13.02.2024,
g. 17:30
+ Telesfora Nockowskiego od córki Urszuli z rodziną
Środa Popielcowa, 14.02.2024,
g. 09:00
+ Mariannę Jaworską w 1 rocz śm
g. 17:30
+ Henryka Piotrowskiego w 12 rocz śm
czwartek, 15.02.2024,
g. 17:30
+ Mirosławę Olejnik od ucz pogrzebu
piątek, 16.02.2024,
g. 17:30
+ Genowefę Niźnikowską z racji imienin, +Mariana Niźnikowskiego w 21 rocz śm
sobota, 17.02.2024,
g. 17:30
+ Helenę Wylazłowską od chrześnicy Beaty z rodz

Od 18 lutego do 24 lutego 2024:

I Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2024,
g. 09:00
+ Danielę Józefa (m) Marciniak, + Tadeusza-Marcina Piekarskiego
g. 12:00
+ Zm z rodz Wieczorków i Bańcerów
g. 16:30
+ Jadwigę Niźnikowską w 9 rocz śm
poniedziałek, 19.02.2024,
g. 17:30
+ Dariusza Saleckiego od koleżanek Ewy i Bożeny
wtorek, 20.02.2024,
g. 17:30
+ Dariusza Saleckiego od Weroniki Sych
środa, 21.02.2024,
g. 17:30
+ Helenę Wylazłowską od ucz pogrzebu
czwartek, 22.02.2024,
g. 17:30
+ Telesfora Nockowskiego od Wandy Jana Gosi Kubickich
piątek, 23.02.2024,
g. 17:30
+ Bronisławą Stajuda od żony Marii
sobota, 24.02.2024,
g. 17:30
+ Annę w 1 rocz śm Edwarda w 9 rocz śm Pisarek
g. 18:00
Dz-bł w 61 rocz ur Macieja Sołdona

Od 25 lutego do 2 marca 2024:

II Niedziela Wielkiego Postu, 25.02.2024,
g. 09:00
+ Romana Mariannę Tadeusza Roberta Darnowskich
g. 12:00
+ Mariana Prostańskiego w 5 rocz śm
g. 16:30
+ Mirosława Daszkiewicza, Dz-bł z racji ur Marzeny Stęcel
poniedziałek, 26.02.2024,
g. 08:15
Nauka dla dzieci i młodzieży ze szkoły
g. 09:30
Za parafian i pielgrzymów
g. 17:30
+ Jana Zofię Fabiańczyk, + Tadeusza Ślusarczyka
wtorek, 27.02.2024,
g. 08:15
Nauka dla dzieci i młodzieży ze szkoły
g. 09:30
+ Dariusza Soleckiego od rodz Kaplińskich
g. 17:30
+ Helenę Wylazłowską od rodz Machów
środa, 28.02.2024,
g. 09:30
Za parafian i pielgrzymów
g. 17:30
+ Wacława Kłopeckiego
czwartek, 29.02.2024,
g. 17:30
+ Beatę Mroczek od Marzeny Stęcel
piątek, 1.03.2024,
g. 17:30
+ Marię Ignacego Żeromińskich, + Józefa Grzegorza Żeromińskich
sobota, 2.03.2024,
g. 17:30
+ Mirosława Sabinę Mariana Skibińskich

Od 3 marca do 9 marca 2024:

III Niedziela Wielkiego Postu, 3.03.2024,
g. 09:00
+ Krystynę i Zdzisława Dolacińskich, + Zofię Zygmunta Brzezińskich
g. 12:00
+ Teresę Pawła Zwolińskich, + Władysławę i Stanisława (m) Zwolińskich
g. 16:30
+ Kazimierza Bieleckiego z racji imienin, + Zdzisławę Bielecką, + Barbarę Chojnacką
poniedziałek, 4.03.2024,
g. 17:30
+ Kazimierę Mikuła z racji imienin
wtorek, 5.03.2024,
g. 17:30
+ Helenę i Romana Kozłowskich
środa, 6.03.2024,
g. 17:30
+ Kunegundę Jana Fidos zm z rodz Fidos i Stępień
czwartek, 7.03.2024,
g. 17:30
+ Telesfora Nockowskiego od pracowników poradni Medarmed
piątek, 8.03.2024,
g. 17:30
+ Józefa Wacławę Wiktorię Lewaniak
sobota, 9.03.2024,
g. 17:30
+ Zofię w 15 rocz śm i Józefa Bieleckich

Od 10 marca do 16 marca 2024:

IV Niedziela Wielkiego Postu, 10.03.2024,
g. 09:00
Dz-bł z racji 16 rocz ur Krzysztofa Rutkowskiego
g. 12:00
+ Teofilę Władysława Marka Grzyb, + Władysława Sójkę
g. 16:30
+ Krystynę w 21 rocz śm Bogdana w 31 rocz śm Nowakowskich
poniedziałek, 11.03.2024,
g. 17:30
+ Konstantego i Helenę Nockowskich
wtorek, 12.03.2024,
g. 17:30
+ Zbigniewa Żaromińskiego, + Wenantego Halinę Żaromińskich od rodzeństwa
środa, 13.03.2024,
g. 17:30
+ Kazimierę Wacława Krystynę Stanisława Kubickich
czwartek, 14.03.2024,
g. 17:30
+ Halinę Mieczysława Andrzeja i Wojciecha Kucińskich
piątek, 15.03.2024,
g. 17:30
+ Czesława Jadwigę Weronikę Ignacego Mikołajczyków
sobota, 16.03.2024,
g. 17:30
+ Józefa Szubert z racji imienin

Od 17 marca do 23 marca 2024:

V Niedziela Wielkiego Postu, 17.03.2024,
g. 09:00
+ Józefa Strzeleckiego, + Bogdana Adamczewskiego
g. 12:00
+ Annę i Mieczysława Grobelskich
g. 16:30
+ Zbigniewa Brzezińskiego w 4 rocz śm i imienin
poniedziałek, 18.03.2024,
g. 17:30
+ Józefa Janina Trzcińskich, zm rodziców
Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, 19.03.2024,
g. 17:30
+ Józefę Żeromińską, + Jerzego Szymańskiego
środa, 20.03.2024,
g. 17:30
Dz-bł
czwartek, 21.03.2024,
g. 17:30
+ Jana Janinę Brewińską-Czech
piątek, 22.03.2024,
g. 17:30
+ Helenę Wlazłowską od córki Marianny z mężem
sobota, 23.03.2024,
g. 17:30
Dz-bł z racji 80 rocz ur Zdzisławy i Stanisława

Od 24 marca do 30 marca 2024:

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 24.03.2024,
g. 09:00
+ Balbinę Stefana Niewiadomskich, + Józefę Stanisława Niźnikowskich
g. 12:00
+ Piotra Stęcla
g. 16:30
+ Krystynę Szamburską w rocz śm + Michała Genowefę Szamburskich
Wielki Poniedziałek, 25.03.2024,
g. 17:30
+ Beatę Mroczek od Rady Parafialnej
Wielki Wtorek, 26.03.2024,
g. 17:30
+ Krzysztofa Ciesielskiego w 6 rocz śm, + Jana Walczaka w 5 rocz śm, + Kazimierę Antoniego Walczaków
Wielka Środa, 27.03.2024,
g. 17:30
+ Alfredę Czesława Sośnickich, + Henryka Michalaka, + zm z rodz Sośnickich Michalaków Żeromińskich
Wielki Czwartek: Wieczerzy Pańskiej, 28.03.2024,
g. 18:00
+ Ks. Czesława Zbigniewa, Jego Rodziców i kapłanów pracujących w naszej parafii
Wielki Piątek: Męki Pańskiej, 29.03.2024,
g. 18:00
Nabożeństwo Męki Pańskiej
Wielka Sobota: Wigilia Paschalna, 30.03.2024,
g. 20:00
Liturgia Wigilii Paschalnej + Zygmunt Rum w 25 rocz. śm

Od 31 marca do 6 kwietnia 2024:

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 31.03.2024,
g. 06:00
+ Ryszarda Żaromińskiego imieninowa
g. 09:00
+ Janinę Czesława Tadeusza Rosa, + Eugenię Witolda Dariusza Józefa Sawickich, + Franciszkę Darnowską, + Romana Grzelaka, +Czesławę Jana Jachuła, + Urszulę Wiesława Sawickich, + Jerzego Kowalskiego, Janinę Sawicką
g. 12:00
Dz-bł z racji 95 rocz ur Janiny Kubickiej + Zbigniewa Sieranta, + Kazimierza Martę Stefana Kubickich + Annę i Kazimierza Adamczewskich
Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy, 1.04.2024,
g. 09:00
+ Mariannę i Jana Amsolik
g. 12:00
+ Teodorę z racji imienin Stefana Włodarczyków
g. 16:30
+ Józefa Strzeleckiego
Wtorek w Oktawie Wielkanocy, 2.04.2024,
g. 17:30
+ Telesfora Nockowskiego od ucz pogrzebu
Środa w Oktawie Wielkanocy, 3.04.2024,
g. 17:30
+ Ryszarda Bogumiłę Stęcel z racji imienin
Czwartek w Oktawie Wielkanocy, 4.04.2024,
g. 17:30
+ Helenę w 21 rocz śm Józefa Grzywacz, + Mariana Marcinkowskiego, + Feliksę i Michała Kacprzaków
Piątek w Oktawie Wielkanocy, 5.04.2024,
g. 17:30
+ Romana Pyziaka w 40 rocz śm, + Tomasza Szafnickiego w 1 rocz śm
Sobota w Oktawie Wielkanocy, 6.04.2024,
g. 17:30
+ Stanisławę (k) Stanisława (m) Zdzisława (m) Mariannę Solarek, Amelię i Franciszka Tomczak, + Romana Gudana, + Józefa Pilatowicza
g. 18:00
+ Eugeniusza Lesiaka i zm z obu stron

Od 7 kwietnia do 13 kwietnia 2024:

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego, 7.04.2024,
g. 09:00
+ Krzysztofa Musiała
g. 12:00
+ Sławomira Kowalczyka w 12 rocz śm
g. 16:30
+ Helenę Konstantego Nockowskich
Zwiastowanie Pańskie, 8.04.2024,
g. 17:30
O zdrowie i udany przebieg operacji dla Sylwestra Skwarka
wtorek, 9.04.2024,
g. 17:30
Nabożeństwo - Różaniec, Komunia Św.
środa, 10.04.2024,
g. 17:30
Nabożeństwo - Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Komunia Św.
czwartek, 11.04.2024,
g. 17:30
Nabożeństwo - Adoracja, Komunia Św.
piątek, 12.04.2024,
g. 17:30
Dz-bł w intencji Grzegorza o Boże bł za przyczyną MB Skoszewskiej
sobota, 13.04.2024,
g. 17:30
Dz-bł z racji 6 rocz ur Kubusia

Od 14 kwietnia do 20 kwietnia 2024:

III Niedziela Wielkanocna, 14.04.2024,
g. 09:00
+ Ryszarda Kozłowskiego w 1 rocz śm, + Teodozję i Czesława Kozłowskich, + Czesława Kozłowskiego
g. 12:00
+ Wiktorię Walentego Karlikowskich, + Zdzisławę Jerzego Hadlerów
g. 16:30
+ Marcina Kołodziejczyka, + Władysławę Sławomira Czesława Wysoczyńskich
poniedziałek, 15.04.2024,
g. 17:30
+ Telesfora Nockowskiego od Marii Radosława Kurasów i Ewy z rodz
wtorek, 16.04.2024,
g. 17:30
+ Stanisława Kubickiego, + zm z rodz Kubickich
środa, 17.04.2024,
g. 17:30
+ Henryka Wójcika
czwartek, 18.04.2024,
g. 17:30
+ Alicję Majka od rodz Adamczewskich
piątek, 19.04.2024,
g. 17:30
+ Bronisława Stajduda od Bożeny z rodz
sobota, 20.04.2024,
g. 17:30
+ Telesfora i Helenę Nockowskich od rodz Jasińskich

Od 21 kwietnia do 27 kwietnia 2024:

IV Niedziela Wielkanocna, 21.04.2024,
g. 09:00
+ Zofię Józefa Bieleckich, + Henryka Krzysztofiaka, + Franciszkę Wiktorię Bujanowskich, + Czesławę Kwiatkowską
g. 12:00
+ Wandę Stanisława Kraska
g. 16:30
+ Mariana i Stanisławę Ewę Wojciecha Borkowskich, + Antoniego i Józefę Wrzesińskich
poniedziałek, 22.04.2024,
g. 17:30
+ Sławomira Balceraka
wtorek, 23.04.2024,
g. 17:30
+ Jana Zofię Krzyżanowskich, + Wojciecha i Eugenię Fabiańczyk
środa, 24.04.2024,
g. 17:30
+ Grzegorza Jachulskiego w 14 rocz śm
czwartek, 25.04.2024,
g. 17:30
+ Telesfora Nockowskiego od rodz Mroczków
piątek, 26.04.2024,
g. 17:30
+ Marię Zofię Stanisława (m) Białas
sobota, 27.04.2024,
g. 17:30
+ Arkadiusza Zofię Piotra Stefana Mariusza Władysława Żeromińskich, Mariannę Mieczysława Okońskich, zm z rodz Żeromińskich i Leszczyńskich, Stanisława i Tomasza Woźnickich, Jacka Kellera, Pawła Okońskiego, Jolantę Frankiewicz
g. 18:00
Dz-bł z racji 50 rocz ślubu Danieli i Zbigniewa Kowalskich

Od 28 kwietnia do 4 maja 2024:

V Niedziela Wielkanocna, 28.04.2024,
g. 09:00
+ Marka Kowalskiego z racji imienin
g. 12:00
+ Franciszkę Teofila Krzeszewskich
g. 16:30
+ Stanisława Niźnikowskiego w 20 rocz śm
poniedziałek, 29.04.2024,
g. 17:30
+ Kazimierza Grzegorczyka w 18 rocz śm
wtorek, 30.04.2024,
g. 17:30
+ Stanisława Nowackiego, + Marcina-Tadeusza Piekarskiego
środa, 1.05.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 2.05.2024,
g. 17:30
+ Stanisława Jeziorskiego, + Kazimierza Nowakowskiego
piątek, 3.05.2024,
g. 09:00
+ Wacławę Niźnikowską z dziećmi, + Zenona Niźnikowskiego, zm z rodz Niźnikowskich, Stefana Władysławę Mospinek, Andrzeja Helenę Adama i zm dzieci, Zenona Niźnikowskiego, dusze w czyśćcu cierpiące, Stanisława Julię Janiak, Józefa Popiela, Helenę Kozakiewicz, Kazimierza Sabinę Doryń, Kazimierza Zdzisławę Wawrzyńczak, Helenę Godala, ks Czesława Zbiciaka z rodzicami, za kapłanów zamordowanych w sowieckich obozach, za zmarłych w tragedii Smoleńskiej, Franciszka Irenę Mariana Sołdon, Jan Witczak, Marta Kordyl, Kazimierz Mędrny, Klemens Sołdon, Zbigniew Sołdon, Adam Niźnikowskiego, Wacławę Niźnikowską, Tomasza Witczaka, Marka Piechotę, Elżbietę Trzeciak Sabinę Lesz, Mariana Eugeniusza Klemensa Zbigniewa Franciszka i Irenę Sołdonów, Zenona Niźnikowskiego, Władysławę i Stefana Mospinek, Jana Antoniego Katarzynę Popiół, Edwarda Superę
g. 12:00
W intencji Druhen i Druhów z OSP Stare Skoszew z racji dnia patrona św. Floriana
sobota, 4.05.2024,
g. 17:30
+ Mariannę Franciszka Teodozję Jana ojca Jana syna Pastusiaków
g. 18:30
Msza św. i Litania w Teodorowie

Od 5 maja do 11 maja 2024:

VI Niedziela Wielkanocna, 5.05.2024,
g. 09:00
+ Waldemara Niźnikowskiego
g. 12:00
+ Marię Stanisława ojca Stanisława syna Sośnickich, + Barbarę Sośnicką, + Teresę i Grzegorza Potrzebowskich
g. 16:30
+ Irenę i Zbigniewa Mokrzyckich z rodzicami
poniedziałek, 6.05.2024,
g. 17:30
+ Franciszkę Basińską, + Zdzisława Kowalczyka od wnuczki Iwony
wtorek, 7.05.2024,
g. 17:30
+ Annę Stanisława Stanisławę Grzegorczyków
g. 18:00
+ Marię Godala zm z rodz Godalów od mieszkańców Teodorowa
środa, 8.05.2024,
g. 17:30
+ Stanisława Adamczewskego z racji imienin
czwartek, 9.05.2024,
g. 17:30
+ Krystynę Lipińską
piątek, 10.05.2024,
g. 17:30
+ Krystynę i Eugeniusza Pawełkowicz
sobota, 11.05.2024,
g. 17:30
+ Andrzeja Wieczorka od syna Krzysztofa z rodziną
g. 18:00
+ Kazimierę i Zenona Adamczewskich; + Władysława (m) i Helenę Adamczewskich + Szymona Adamczewskiego

Od 12 maja do 18 maja 2024:

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, 12.05.2024,
g. 09:00
+ Jadwigę Franciszka Zdzisława (m) Czesława Prus
g. 12:00
+ Zofię Żeromińską + Arkadiusza Zofię Piotra Stefana Mariusza Władysława Żeromińskich,+ Mariannę Mieczysława Okońskich, zm z rodz Żeromińskich i Leszczyńskich, + Stanisława i Tomasza Woźnickich, + Jacka Kellera, + Pawła Okońskiego, + Jolantę Frankiewicz
g. 16:30
+ Jerzego Józefę Stanisława (m) Niewiadomskich
poniedziałek, 13.05.2024,
g. 17:30
+ Halinę Marię Musiał
wtorek, 14.05.2024,
g. 17:30
+ Mariannę Zygmunta Annę Chmieleckich, + Józefę Stanisława Owczarków,+ Jana Janinę Ślusarskich, +Andrzeja Pędziwiatra, +Marzenę Bieniek, + ks. Jana Szadkowskiego
środa, 15.05.2024,
g. 17:30
+ Zofię Michalską
czwartek, 16.05.2024,
g. 17:30
+ Iwonę Tomasza Jana Godala, + Marię Godala
piątek, 17.05.2024,
g. 17:30
+ Zofię Stanisława (m) Wiercioch + Lucynę Olejnik
g. 18:00
+ Irenę Szychowską w 25 rocz śm
sobota, 18.05.2024,
g. 17:30
+ Czesławę i Jana Jachuła, + Jerzego Kowalskiego

Od 19 maja do 25 maja 2024:

Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 19.05.2024,
g. 09:00
+ Józefę Krystynę Jana Adama Olszówków
g. 10:30
Rocznica I Komunii Św.
g. 12:00
+ Czesława Kowalskiego, + Zofię Leonarda Stanisława Brzezińskich
g. 16:30
+ Barbarę Żeromińską w 4 rocz śm
poniedziałek, 20.05.2024,
g. 17:30
+ Mariannę Augustyniak, + Leokadię Ryś
wtorek, 21.05.2024,
g. 17:30
+ Władysławę i Tadeusza Ogrodniczaków, + Marcelego i Katarzynę Żeromińskich
g. 18:00
+ Ryszarda Szubert w 2 rocz śm, + Wiesławę-Dorotę Szubert
środa, 22.05.2024,
g. 17:30
Dz-bł w podziękowaniu za przeżyte 50 lat i prośbę o dalszą opiekę dla Agnieszki
czwartek, 23.05.2024,
g. 17:30
+ Bolesławę Adamczewską w 16 rocz śm, + Władysława Adamczewskiego, + Teodozję Jana syn Jan Pastusiak
piątek, 24.05.2024,
g. 17:30
+ Monikę Sawicką w 3 rocz śm
sobota, 25.05.2024,
g. 17:30
+ Z okazji dnia ojca i matki: Zdzisławę Tadeusza Darnowskich, + Leona Kowalskiego, + Stanisława Sycha, + Grażynę Waligórską
g. 18:30
Msza św. i Litania w Moskwie

Od 26 maja do 1 czerwca 2024:

Uroczystość Najświętszej Trójcy, 26.05.2024,
g. 09:00
+ Cecylię Polit + Dariusza Polit
g. 10:30
I Komunia św
g. 12:00
+ Jerzego Banaszkiewicza i wiadomej Panu Bogu intencji
g. 16:30
+ Wandę i Jana Mazurek
poniedziałek, 27.05.2024,
g. 17:30
+ Zygmunta Walczewskiego z racji imienin od córki Anety z Krzysztofem, + Mariannę Kubicką
g. 18:00
O uratowanie życia
wtorek, 28.05.2024,
g. 17:30
+ Irenę Benedykta Kowner
środa, 29.05.2024,
g. 11:00
Dz-bł z racji 25 rocz święceń kapłańskich
g. 17:30
Dz-bł z racji 25 rocz święceń kapłańskich
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 30.05.2024,
g. 09:00
+ Jadwigę Eugeniusza Kraska, + Mariannę Ignacego Kraska, + Jana Kraskę od siostry Teresy
g. 11:00
+ Jadwigę i Bernarda Kowalskich, + Mariana Prostańskiego z okazji dnia Matki i Ojca
piątek, 31.05.2024,
g. 17:30
+ Mariana Szrajbera w 3 rocz śm
sobota, 1.06.2024,
g. 17:30
Dz-bł w intencji dzieci o Boże bł i opiekę MB Skoszewskiej

Od 2 czerwca do 8 czerwca 2024:

IX Niedziela Zwykła, 2.06.2024,
g. 09:00
+ Krzysztofa Stęcel z okazji 9 rocz śm
g. 12:00
+ Honoratę Kazimierza Andrzeja Piątkowskich, + Ryszarda Kozłowskiego, + Teodozję i Czesława Kozłowskich
g. 16:30
+ Helenę Nockowską, zm z rodz. Nockowskich, + Jerzego Kurasa
poniedziałek, 3.06.2024,
g. 17:30
+ Dariusza Saleckiego od rodz. Durów i Lesiaków
wtorek, 4.06.2024,
g. 17:30
+ Wiesława Gunerskiego z racji imienin od Wiesławy z rodz.
środa, 5.06.2024,
g. 17:30
+ Jana Pastusiaka w 5 rocz śm
czwartek, 6.06.2024,
g. 17:30
+ Stanisławę i Józefa Adamczewskich
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, 7.06.2024,
g. 17:30
+ Wiesławę Jana Andrzeja Tadeusza Mariannę Gradowskich + Marcelego Katarzynę Żaromińskich, Andrzeja Józefę Tadeusza Władysławę Ogrodniczaków, Edwarda Wypycha, Stanisława i Mariannę Depta, , Iwonę Dariusza Dutkalskich
sobota, 8.06.2024,
g. 17:30
+ Wiesława Gunerskiego

Od 9 czerwca do 15 czerwca 2024:

X Niedziela Zwykła, 9.06.2024,
g. 09:00
+ Eugeniusza Brzezińskiego + Andrzeja Gunarskiego
g. 12:00
+ Zbysława Szczepaniaka + Mariannę i Jana Bigosińskich
g. 16:30
+ Jarosława Frankowskiego + Jerzego Saleckiego + Honoratę i Stanisława Saleckich + Dariusza Saleckiego
poniedziałek, 10.06.2024,
g. 17:30
+ Helenę Wylazłowską od córki Marianny z mężem
g. 18:00
+ Barbarę Rybak od syna Waldemara
wtorek, 11.06.2024,
g. 17:30
+ Janinę i Stanisława Grzegorczyków
środa, 12.06.2024,
g. 17:30
+ Marcjannę Stefaniak + Mariannę Głowińską
czwartek, 13.06.2024,
g. 17:30
+ Krystynę w 11 rocz śm Stefana w 21 rocz śm Niźnikowskich
piątek, 14.06.2024,
g. 17:30
+ Marię, Stanisława - ojca, Stanisława - syna Sośnickich, Grzegorza Potrzebowskiego, Jana Kowalczyka, Zofię Kałuża, zmarłych z rodziny Kowalczyków, Kałużów, Sośnickich, Niźnikowskich, Barbarę Sośnicką
sobota, 15.06.2024,
g. 17:30
+ Wiesława (m) Józefę Stanisława (m) Bieleckich

Od 16 czerwca do 22 czerwca 2024:

XI Niedziela Zwykła, 16.06.2024,
g. 09:00
+ Ryszarda (m) Popiół + Arkadiusza Budziarka
g. 12:00
+ Stefanię Mieczysława Krystynę Gawrońskich
g. 16:30
+ Monikę Roberta Sawickich zm z rodz Gwiazdów i Drożdżów
poniedziałek, 17.06.2024,
g. 17:30
+ Danielę i Honoratę Dobroszek zm z rodz Dobroszek i Nockowskich
wtorek, 18.06.2024,
g. 17:30
+ Kazimierza Bieleckiego w 14 rocz śm + Zdzisławę Bielecką + Barbarę Chojnacką
środa, 19.06.2024,
g. 17:30
+ Joannę Wincentego Szkudlarskich
czwartek, 20.06.2024,
g. 17:30
+ Romana i Mariannę Darnowskich
piątek, 21.06.2024,
g. 17:30
+ Jana Kubickiego z racji imienin
sobota, 22.06.2024,
g. 16:00
Dz-bł z racji 50 rocz ślubu Iwony i Michała Kaczmarków
g. 17:30
Dz-bł w 40 ur Joanny Stolarek z prośbą o Dary Duch św. i dalsze Boże bł

Od 23 czerwca do 29 czerwca 2024:

XII Niedziela Zwykła, 23.06.2024,
g. 09:00
+ Krzysztofa Stęcel z okazji Dnia Ojaca
g. 12:00
+ Leszka Brewińskiego + Elżbietę Pietrasiak + Dominikę Brewińską + Józefa (m) i Genowefę Brewińskich
g. 16:30
Dz-bł w 1 rocz ślubu Anny i Adama + Krzysztofa Czerwca
Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela, 24.06.2024,
g. 17:30
+ Teodozję Jana syna Jana Pastusiaków + Władysława i Bolesławę Adamczewskich
wtorek, 25.06.2024,
g. 17:30
Dz-bł z racji 40 rocz ślubu
środa, 26.06.2024,
g. 17:30
+ Annę i Jana Ciesielskich
czwartek, 27.06.2024,
g. 17:30
+ Władysława Wlazło i zm z rodz
piątek, 28.06.2024,
g. 17:30
+ Halinę i Władysława Musiał + Marię Małgorzatę Pawła Piotra Krzysztofa Musiałów
Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, 29.06.2024,
g. 17:30
+ Piotra Stęcel + Piotra Mikułę z racji imienien
g. 18:00
+ Barbarę Kołodziejczyk w 1 rocz śm + Czesława Kołodziejczyka w 26 rocz śm

Od 30 czerwca do 6 lipca 2024:

XIII Niedziela Zwykła, 30.06.2024,
g. 09:00
+ Wiesławę Mieczysława (m) Jóźwiak + Mariannę Jana Szubert
g. 12:00
+ Wiolettę Jana Genowefę Żaromińskich
g. 16:30
+ Henrykę Bolesława Wymysłowskich
poniedziałek, 1.07.2024,
g. 17:30
+ Mariana Prostańskiego z racji imienin
g. 18:00
+ Mariannę Świątczak od ucz pogrzebu
wtorek, 2.07.2024,
g. 17:30
+ Martę Aleksandra Frankowskich
środa, 3.07.2024,
g. 17:30
Dz. bł. w intencji Jana, + Jana (m) Janinę Brewińskich - Czech
g. 18:00
+ Wiesław Maria Jatczak, + Elwirę i Wiesława Jatczak, zm. z rodz. Duraków + Halinę córkę i Wiesława Kozłowskich
czwartek, 4.07.2024,
g. 17:30
wyp 69
piątek, 5.07.2024,
g. 17:30
+ Krystynę, Bogdana, Apolonię, Stanisława (m) Nowakowskich + Helenę i Zygmunta Ruszkiewiczów
sobota, 6.07.2024,
g. 17:30
+ Wacławę (k) 15 r. śm., Eugeniusza, Stanisława Jasińskich

Od 7 lipca do 13 lipca 2024:

XIV Niedziela Zwykła, 7.07.2024,
g. 09:00
+ Władysławę Adamczewską, + Bolesława Amelię Szmechel
g. 12:00
+ Janinę Rosa, + Czesław i Tadeusz Rosa
g. 16:30
+ Urszula Wieczorek
poniedziałek, 8.07.2024,
g. 17:30
+ Urszulę Klotz od syna z rodziną
wtorek, 9.07.2024,
g. 17:30
W intencji Bogu wiadomej
środa, 10.07.2024,
g. 17:30
+ Halinę Żaromińską z racji imienin + Wenantego Żaromińskiego
czwartek, 11.07.2024,
g. 17:30
+ Joannę Chondzyńską - Bieniek
piątek, 12.07.2024,
g. 17:30
+ Henryka Walaka
sobota, 13.07.2024,
g. 17:30
+ Czesławę Kwiatkowską

Od 14 lipca do 20 lipca 2024:

XV Niedziela Zwykła, 14.07.2024,
g. 09:00
+ Stanisława (m) Jerzego, Honoratę Saleckich, + Krystynę Loba + Sławomira Balceraka
g. 12:00
+ Eugeniusza, Domicellę, Wawrzyńca Brzezińskich
g. 16:30
wyp 3
poniedziałek, 15.07.2024,
g. 17:30
+ Helenę Wylazłowską od wnuczek Gosi z rodziną, Paulinki z rodziną i Ani
wtorek, 16.07.2024,
g. 17:30
Dz - bł w 18 rocz ur Macieja
środa, 17.07.2024,
g. 17:30
+ Dariusza Saleckiego od pracowników bloku operacyjnego szpitala w Brzezinach
czwartek, 18.07.2024,
g. 17:30
+ Bogdana Kalinowskiego w 5 rocz śm
piątek, 19.07.2024,
g. 17:30
+ Stanisławę Jana Grabowiczów, + Piotra Choinkowskiego
sobota, 20.07.2024,
g. 17:30
+ Michała Genowefę, Krystynę Szamburskich

Od 21 lipca do 27 lipca 2024:

XVI Niedziela Zwykła, 21.07.2024,
g. 09:00
+ Bolesława Nowickiego, + Marię Henryka Adamczewskich, + Joannę, Janusza, Cezariusza Adamczewskich
g. 12:00
+ Czesławę, Kazimierza, Jerzego, Ryszarda, Eugeniusza Pietrzaków + Barbarę Wlazło
g. 16:30
+ Krzysztofa Stęcel z racji imienin
poniedziałek, 22.07.2024,
g. 17:30
+ Macieja Wach
wtorek, 23.07.2024,
g. 17:30
+ Krystynę Kubicką z racji imienin + Dariusza Darnowskiego w 4 rocz. śm.
środa, 24.07.2024,
g. 17:30
+ Krystynę Lipińską
czwartek, 25.07.2024,
g. 17:30
+ Annę i Jana Ciesielskich
piątek, 26.07.2024,
g. 17:30
Dz - bł z racji 22 rocz. ur. Huberta
sobota, 27.07.2024,
g. 17:30
+ Edwarda Jóźwika

Od 28 lipca do 3 sierpnia 2024:

XVII Niedziela Zwykła, 28.07.2024,
g. 09:00
Dz - bł z racji 40 rocz. ur. Joanny Rutkowskiej
g. 12:00
+ Wiesławę Kapę w 10 rocz. śm.
g. 16:30
+ Marię Gołębiewską, Piotra Gołębiowskiego, + Marię i Jana Dura
poniedziałek, 29.07.2024,
g. 17:30
Dz - bł w 1 rocz ślubu Rafała i Karoliny
wtorek, 30.07.2024,
g. 17:30
+ Dariusza Saleckiego od rodz Balceraków
g. 18:00
+ Teresę i Jana Sobierajskich
środa, 31.07.2024,
g. 17:30
+ Dariusza Saleckiego od mamy Krystyny z rodz i Beaty z rodz
czwartek, 1.08.2024,
g. 17:30
Dz - bł z racji 95 ur Leokadii
piątek, 2.08.2024,
g. 17:30
+ Dariusza Saleckiego od OSP Skoszewy
sobota, 3.08.2024,
g. 17:30
+ Mariannę Chmielecką w 10 rocz śm + Zygmunta

Od 4 sierpnia do 10 sierpnia 2024:

XVIII Niedziela Zwykła, 4.08.2024,
g. 09:00
+ Leszka Brewińskiego, + Elżbietę Pietrasiak, + Dominikę Brewińską, + Józefa Brewińskiego, + Genowefę Brewińską
g. 12:00
Dz - bł z racji 25 rocz. ślubu Grzegorza i Małgorzaty Jasińskich
g. 16:30
+ Mariannę, Włodzimierza, Bolesława Sawickich + Stanisława i Janinę Dobierzewskich + Teresę Kujawa
poniedziałek, 5.08.2024,
g. 17:30
+ Dariusza Saleckiego od kuzyna Marka z żoną Edytą i dziećmi
Uroczystość Przemienienia Pańskiego, 6.08.2024,
g. 19:30
Dz.- bł. z racji ur. Dariusza i 2 rocz. ślubu i dz. bł. z racji 65 rocz. ur. Stefana Żeromińskiego
Środa: Nowenna Przed Odpustem, 7.08.2024,
g. 19:30
+ Annę, Stanisława, Stanisławę Grzegorczyk + Alfredę i Czesława Sośnickich + Martę Mazur
Czwartek: Nowenna Przed Odpustem, 8.08.2024,
g. 19:30
+ Aldonę Plucińską
Piątek: Nowenna Przed Odpustem, 9.08.2024,
g. 19:30
+ Zofię Kubicką 30 rocz. śm. + Jana Kubickiego
Sobota: Nowenna Przed Odpustem, 10.08.2024,
g. 19:30
+ Jerzego Sycha w 39 rocz. śm. + Karolinę i Piotra Sych

Od 11 sierpnia do 17 sierpnia 2024:

XIX Niedziela Zwykła: Nowenna Przed Odpustem, 11.08.2024,
g. 09:00
+ Henryka Stęcel w rocz. śm.
g. 12:00
+ Jadwigę Czesława Weronikę Ignacego Mikołajczyk
g. 16:30
+ Elżbietę Trzeciak + Sabinę i Jerzego Lesz
Poniedziałek: Nowenna Przed Odpustem, 12.08.2024,
g. 19:30
+ Joannę Janusza Adamczewskich + Cezariusza Adamczewskiego
Wtorek: Nowenna Przed Odpustem, 13.08.2024,
g. 19:30
Dz. bł. w 8 rocz. ur. Leona
Środa: Nowenna Przed Odpustem, 14.08.2024,
g. 19:30
+ Marię, Halinę, Władysława Musiał
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, 15.08.2024,
g. 09:00
+ Marię Stanisława Ojca Stanisława Syna Sośnickich + Barbarę Sośnicką + Teresę i ............. Potrzebowskich
g. 12:00
za parafian
piątek, 16.08.2024,
g. 17:30
+ Zofię i Walentego Staniszewskich
sobota, 17.08.2024,
g. 17:30
+ Kazimierza Balceraka

Od 18 sierpnia do 24 sierpnia 2024:

XX Niedziela Zwykła, 18.08.2024,
g. 09:00
+ Tadeusza i Władysławę Ogrodniczaków
g. 12:00
+ Elżbietę i Piotra Eisbrener + Zofię i Władysława Eisbrener
g. 16:30
+ Józefa w 38 rocz śm i Weronikę w 18 rocz śm. Strzeleckich
poniedziałek, 19.08.2024,
g. 17:30
+ Tomasza i Iwonę Godala + Jana Godala i jego rodziców + Marię Godala
wtorek, 20.08.2024,
g. 17:30
+ Jana i Tomasza Witczak
środa, 21.08.2024,
g. 17:30
+ Macieja Woch od mieszkańców Bogini
czwartek, 22.08.2024,
g. 17:30
+ Wiesławę w 1 rocz śm i Mieczysława w 24 rocz śm Jóźwiak
piątek, 23.08.2024,
g. 17:30
wyp nr 12
sobota, 24.08.2024,
g. 15:00
ślub
g. 17:00
ślub + chrzest

Od 25 sierpnia do 31 sierpnia 2024:

XXI Niedziela Zwykła, 25.08.2024,
g. 09:00
+ Urszulę i Wiesława Sawickich
g. 12:00
+ Wiesława w 2 rocz śm i Marka w 19 rocz śm. Kapusta
g. 16:30
wyp 32 i 31
poniedziałek, 26.08.2024,
g. 17:30
+ Zenonę Grzegorczyk w 4 rocz śm
wtorek, 27.08.2024,
g. 17:30
+ Roberta Bieleckiego w 10 rocz. śm.
g. 18:00
+ Kazimierę, Zenona, Szymona Adamczewskich + Władysława, Helenę i zm. z rodz. Kubickich
środa, 28.08.2024,
g. 17:30
+ Zygmunta Walczewskiego
czwartek, 29.08.2024,
g. 17:30
+ Beatę Mroczek od rodziny Strzeleckich z dziećmi
piątek, 30.08.2024,
g. 17:30
Dz. bł. z racji 9 rocz. ślubu Eweliny i Adama Ciesielskich
sobota, 31.08.2024,
g. 09:00
+ Beatkę Mroczek o dar nieba, oraz pomoc i opiekę dla całej rodziny

Od 1 września do 7 września 2024:

XXII Niedziela Zwykła, 1.09.2024,
g. 09:00
+ Stanisława Stano + Jadwigę Stano w 3 rocz. śm.
g. 12:00
+ Bronisławę i Antoniego Sołdonów + Stanisławę, Jana, Grzegorza Kwiatkowskich
g. 16:30
Dz. bł. w 40 rocz. ur. Michała
poniedziałek, 2.09.2024,
g. 10:00
msza w intencji dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego
g. 17:30
+ Teodorę Stefana z racji im Włodarczyk
wtorek, 3.09.2024,
g. 17:30
+ Krzysztof Lewczuk 2 rocz. śm.
środa, 4.09.2024,
g. 17:30
+ Bronisława Stajuda imieninowa
czwartek, 5.09.2024,
g. 17:30
+ Józefa, Halinę, Andrzeja Marciniaków
piątek, 6.09.2024,
g. 17:30
+ Stanisława Jeziorskiego + Marka Szydlika w 3 rocz. śm.
sobota, 7.09.2024,
g. 17:30
+ Pawła Okońskiego w 3 rocz. śm.

Od 8 września do 14 września 2024:

XXIII Niedziela Zwykła, 8.09.2024,
g. 09:00
+ Krystynę i Eugeniusz Pawełkowicz
g. 12:00
za rolników
poniedziałek, 9.09.2024,
g. 17:30
+ Marię Edwarda Ignacego Franciszkę Helenę i Ewę Polit
wtorek, 10.09.2024,
g. 17:30
---
środa, 11.09.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 12.09.2024,
g. 17:30
---
piątek, 13.09.2024,
g. 17:30
---
sobota, 14.09.2024,
g. 17:30
---

Od 15 września do 21 września 2024:

XXIV Niedziela Zwykła, 15.09.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 16.09.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 17.09.2024,
g. 17:30
---
środa, 18.09.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 19.09.2024,
g. 17:30
---
piątek, 20.09.2024,
g. 17:30
---
sobota, 21.09.2024,
g. 17:30
---

Od 22 września do 28 września 2024:

XXV Niedziela Zwykła, 22.09.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 23.09.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 24.09.2024,
g. 17:30
---
środa, 25.09.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 26.09.2024,
g. 17:30
---
piątek, 27.09.2024,
g. 17:30
---
sobota, 28.09.2024,
g. 17:30
---

Od 29 września do 5 października 2024:

XXVI Niedziela Zwykła, 29.09.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 30.09.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 1.10.2024,
g. 17:30
---
środa, 2.10.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 3.10.2024,
g. 17:30
---
piątek, 4.10.2024,
g. 17:30
---
sobota, 5.10.2024,
g. 17:30
---

Od 6 października do 12 października 2024:

XXVII Niedziela Zwykła, 6.10.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 7.10.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 8.10.2024,
g. 17:30
---
środa, 9.10.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 10.10.2024,
g. 17:30
---
piątek, 11.10.2024,
g. 17:30
---
sobota, 12.10.2024,
g. 17:30
---

Od 13 października do 19 października 2024:

XXVIII Niedziela Zwykła, 13.10.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 14.10.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 15.10.2024,
g. 17:30
---
środa, 16.10.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 17.10.2024,
g. 17:30
---
piątek, 18.10.2024,
g. 17:30
---
sobota, 19.10.2024,
g. 17:30
---

Od 20 października do 26 października 2024:

XXIX Niedziela Zwykła, 20.10.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 21.10.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 22.10.2024,
g. 17:30
---
środa, 23.10.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 24.10.2024,
g. 17:30
---
piątek, 25.10.2024,
g. 17:30
---
sobota, 26.10.2024,
g. 17:30
---

Od 27 października do 2 listopada 2024:

XXX Niedziela Zwykła, 27.10.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 28.10.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 29.10.2024,
g. 17:30
---
środa, 30.10.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 31.10.2024,
g. 17:30
---
Wszystkich Świętych, 1.11.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, 2.11.2024,
g. 09:00
---
g. 17:30
---

Od 3 listopada do 9 listopada 2024:

XXXI Niedziela Zwykła, 3.11.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 4.11.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 5.11.2024,
g. 17:30
---
środa, 6.11.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 7.11.2024,
g. 17:30
---
piątek, 8.11.2024,
g. 17:30
---
sobota, 9.11.2024,
g. 17:30
---

Od 10 listopada do 16 listopada 2024:

XXXII Niedziela Zwykła, 10.11.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 11.11.2024,
g. 09:00
---
g. 11:00
---
wtorek, 12.11.2024,
g. 17:30
---
środa, 13.11.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 14.11.2024,
g. 17:30
---
piątek, 15.11.2024,
g. 17:30
---
sobota, 16.11.2024,
g. 17:30
---

Od 17 listopada do 23 listopada 2024:

XXXIII Niedziela Zwykła, 17.11.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 18.11.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 19.11.2024,
g. 17:30
---
środa, 20.11.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 21.11.2024,
g. 17:30
---
piątek, 22.11.2024,
g. 17:30
---
sobota, 23.11.2024,
g. 17:30
---

Od 24 listopada do 30 listopada 2024:

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 24.11.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 25.11.2024,
g. 17:30
---
wtorek, 26.11.2024,
g. 17:30
---
środa, 27.11.2024,
g. 17:30
---
czwartek, 28.11.2024,
g. 17:30
---
piątek, 29.11.2024,
g. 17:30
---
sobota, 30.11.2024,
g. 17:30
---

Od 1 grudnia do 7 grudnia 2024:

I Niedziela Adwentu, 1.12.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 2.12.2024,
g. 07:15
---
wtorek, 3.12.2024,
g. 07:15
---
środa, 4.12.2024,
g. 07:15
---
czwartek, 5.12.2024,
g. 07:15
---
piątek, 6.12.2024,
g. 07:15
---
sobota, 7.12.2024,
g. 07:15
---

Od 8 grudnia do 14 grudnia 2024:

II Niedziela Adwentu, 8.12.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 9.12.2024,
g. 07:15
---
wtorek, 10.12.2024,
g. 07:15
---
środa, 11.12.2024,
g. 07:15
---
czwartek, 12.12.2024,
g. 07:15
---
piątek, 13.12.2024,
g. 07:15
---
sobota, 14.12.2024,
g. 07:15
---

Od 15 grudnia do 21 grudnia 2024:

III Niedziela Adwentu, 15.12.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 16.12.2024,
g. 07:15
---
wtorek, 17.12.2024,
g. 07:15
---
środa, 18.12.2024,
g. 07:15
---
czwartek, 19.12.2024,
g. 07:15
---
piątek, 20.12.2024,
g. 07:15
---
sobota, 21.12.2024,
g. 07:15
---

Od 22 grudnia do 28 grudnia 2024:

IV Niedziela Adwentu, 22.12.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 23.12.2024,
g. 07:15
---
wtorek, 24.12.2024,
g. 07:15
---
Narodzenie Pańskie, 25.12.2024,
g. 00:00
---
g. 09:00
---
g. 12:00
---
Św. Szczepana, pierwszego męczennika, 26.12.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
piątek, 27.12.2024,
g. 07:15
---
sobota, 28.12.2024,
g. 07:15
---

Od 29 grudnia do 31 grudnia 2024:

Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, 29.12.2024,
g. 09:00
---
g. 12:00
---
g. 16:30
---
poniedziałek, 30.12.2024,
g. 07:15
---
wtorek, 31.12.2024,
g. 07:15
---