Ogłoszenia parafialne XXX Niedziela zwykła 31 października 2021r.

31/10/2021 | Administrator

• 1.11 Uroczystość Wszystkich Świętych
• 2.11 wspomnienie Wszystkich Zmarłych
• 4.11 wspomnienie św Karola Boromeusza, bp
• W tym tygodniu: I czwartek m-ca: modlić będziemy się o nowe powołania do służby w Kościele, zbiórka ministrantów po Mszy św. O godz. 17:30; I piątek m-ca, odwiedziny chorych od godz. 9:00, spowiedź od godz. 17:00, od godz. 20:00 „wieczór uwielbienia” i adoracja NS do godz. 7:00, jest lista na zapisy. W I sobotę miesiąca różaniec wynagradzający o godz. 17:00. W I niedzielę m-ca po Mszy św. O godz. 9:00 wystawienie NS i adoracja.

1. Po Mszy św o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu w związku z przygotowaniem rocznicy intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Zakończenie Adoracji o godz. 11:30. Następnie modlitwy przy Krzyżu i przy figurze Matki Bożej na placu przykościelnym.

2. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Noc Świętych w archikatedrze łódzkiej w niedzielę 31 października o godz. 20.00.

3. Zapraszam mężczyzn należących do Żywego Różańca na spotkanie w kościele po Mszy św o godz. 17:30 dnia 6.11 w pierwszą sobotę m-ca.

4. 7 listopada w niedzielę, w ramach przygotowań do Święta Niepodległości, po Mszy św o godz. 12:00, wystąpi w naszym kościele Chłopięcy Chór Kameralny z Pieśniami Patriotycznymi. Bardzo gorąco zapraszam na to spotkanie. Plakat ze szczegółami jest w gablocie.

5. W ubiegłą Niedzielę odbyła się zbiórka ofiara na potrzeby misji. Zebrano 850 PLN. Bóg zapłać ofiarodawcom.

6. Jutro będziemy przeżywać uroczystość Wszystkich Świętych. 1 listopada o godz. 9:00 Msza św. W kościele, o godz. 12:00 Msza św. na cmentarzu poprzedzona procesją z kościoła o godz. 11:30 z wyczytaniem wypominków. Do 8 XI trwać będzie oktawa podczas, której można za pobożne nawiedzenie cmentarza połączone z modlitwą uzyskać odpust i ofiarować go tylko za zmarłych.

7. Należą się też podziękowania mieszkańcom Starych Skoszew przy drodze, cmentarzu i z Rosyjki za szczegółowe sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy.