Ogłoszenia parafialne 26 Niedziela Zwykła – 30 września 2018 r.

30/09/2018 | Administrator

• 1 X w poniedziałek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus
• 2 X we wtorek – św. Aniołów Stróżów
• 4 X w czwartek - św. Franciszka z Asyżu
• 5 X w piątek - św. Faustyny Kowalskiej

1. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe, które w miesiącu październiku od poniedziałku do soboty odbywać się będą o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 16:00.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, I piątek i I sobotę m-ca. Zachęcam do zapisywania się na całonocną adorację, która rozpocznie się o godz. 20:00.

3. 6 X w sobotę wyrusza dwudniowa, autokarowa pielgrzymka z naszej parafii do Krakowa, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej - miejsc związanych z osobą Karola Wojtyły, którego 40 lat temu wybrano na Stolicę Piotrową. Wyjazd o 7:45 sprzed naszego kościoła. (program)

4. W następną niedzielę zbiórka ofiar na tacę na potrzeby WSD w Łodzi.

5. Od poniedziałku 24 IX rozpoczęły się prace związane z instalacją nowych ławek, których w sumie będzie 32. Do sfinalizowania całej inwestycji potrzebne będzie zebranie środków na 5 ławek, czyli 15 tysięcy PLN. Zostaną też na ławkach, przez firmę KAMO z Parchowa, zainstalowane specjalne maty grzewcze.

6. Trwa nabór do parafialnego zespołu „Dzieci Maryi”. Zaproszeni są wszyscy, którzy chcą śpiewać i mogą przyjść na 90 minut próby w soboty i 30 minut próby w niedzielę przed Mszą św.

7. 13 X w sanktuarium Matki Bożej Łaskiej odbędzie się spotkanie grup Żywego Różańca. Rozpoczęcie o 10:30, o 12:00 uroczysta Msza św, po której uczestnicy zaproszeni są na wspólny posiłek.