Ogłoszenia parafialne XIII Niedziela Zwykła 28 czerwca 2020 r.

28/06/2020 | Administrator

• 29 06 Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, zbiórka ofiar na tacę na potrzeby Stolicy Apostolskiej
• 03 07 święto św. Tomasza Apostoła
• W tym tygodniu: I czwartek m-ca: modlić będziemy się o nowe powołania do służby w Kościele; I piątek m-ca, odwiedziny chorych od godz. 9:00, spowiedź od godz. 17:00, od godz. 20:00 „wieczór uwielbienia” i adoracja NS do godz. 7:00, jest lista na zapisy. W pierwszą sobotę m-ca o godz. 17:00 różaniec wynagradzający a o 17:30 Msza św. Z formularza o NMP. W przyszłą niedzielę po Mszy św. O godz. 9:00 adoracja NS.

1. Zbiórka ministrantów odbędzie się 2 lipca w I czwartek m-ca po Mszy św. O godz. 17:30. Zostanie rozstrzygnięty konkurs ministrancki.

2. W sobotę 4 lipca na godz. 9:00 zapraszam chętnych do pomocy przy ociepleniu organistówki.

3. Drodzy bracia i siostry, wchodzimy w okres wakacji. Pomimo wszystkich środków bezpieczeństwa związanych z zagrożeniem zarażenia koronawirusem, niech to będzie spokojny czas odpoczynku, korzystania z piękna natury i umacniania więzi z ludźmi i z Bogiem – podkreślił Papież. – Idąc za przykładem Dawida, módlmy się do Pana w chwilach dobrych i złych, i chwalmy Go za każdą łaskę, jaką otrzymujemy z Jego Serca pełnego miłości dla nas. Jego błogosławieństwo niech wam zawsze towarzyszy!“ - mówił papież Franciszek do Polaków 24 VI 2020r.

4. Należą się też podziękowania za sprzątanie kościoła i piękne kwiaty dla mieszkańców Teodorowa. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Moskwy.