Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia 2019 r.

26/04/2020 | Administrator

• W tym tygodniu I piątek m-ca, odwiedziny chorych od 9:00, spowiedź od godz. 17:00, od godz. 20:00 „wieczór uwielbienia” i adoracja NS do godz. 7:00, jest lista na zapisy. Tego dnia rozpoczynamy nabożeństwa majowe o godz. 17:15, pierwsze z nich zostanie poprowadzone przy grocie, gdzie dzięki jednej ze strykowskich rodzin, została odnowiona Figura Matki Bożej i zainstalowane dodatkowe oświetlenie.
• W pierwszą sobotę o 17:00 różaniec wynagradzający i recytowana Litania Loretańska. Tego dnia obchodzimy również w liturgii Uroczystość NMP Królowej Polski, ponieważ IV Niedziela Wielkanocna ma pierwszeństwo w kalendarzu liturgicznym.

1. Ze względu na nowe rozporządzenia, związane z powierzchnia obiektów sakralnych, w naszym kościele, każdorazowo może uczestniczyć 20 osób nie wliczając w to służby liturgicznej.

2. 3 maja na Mszy św. o godz. 12:00 będziemy modlić się w i intencji Strażaków z racji przypadającego w poniedziałek dnia ich patrona św. Floriana 3. Zapraszam jutro po Mszy św. o godz. 17:30 do pomocy przy rozbieraniu grobu pańskiego.

4. W dni powszednie o godz. 17:00 w naszej parafii zostaje wystawiony Najświętszy Sakrament i prowadzone są modlitwy przebłagalne o powstrzymanie epidemii, za wszystkich chorych, personel medyczny i tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. W tym czasie jest też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Możliwość Spowiedzi i Komunii Wielkanocnej trwa do Uroczystości Zesłania Ducha Św. O godz. 17:15 Nabożeństwo Majowe.

5. Należą się też podziękowania za dokładne sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła dla mieszkańców Nowych Skoszew. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Nowych Skoszew.