Ogłoszenia parafialne 25 Niedziela Zwykła – 23 września 2018 r.

23/09/2018 | Administrator

• 27 IX w czwartek – św. Wincentego a Paulo
• 28 IX w piątek – św. Wacława
• 29 IX w sobotę - Św. Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela

1. Rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią po raz pierwszy do sakramentu pokuty i Eucharystii zapraszam na spotkanie 27 IX w czwartek po Mszy św. o godz. 17:30.

2. 28 września zapraszam na godz. 15:00 do naszej świątyni na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W ten sposób włączymy się w modlitwę prowadzoną na ulicach miast w rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki - spowiednika św. Faustyny.

3. Rozpoczęły się zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 28 września po mszy św. o godz. 17:30.

4. Trwają zapisy na dwudniową pielgrzymkę autokarową do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. (szczegóły na plakacie). Bardzo proszę o uzupełnianie danych.

5. W sobotę został wyniesione ławki, za co bardzo dziękuję wszystkim, którzy podjęli służbę: strażakom i wielu przybyłym osobom. Od poniedziałku 24 IX rozpoczną się prace związane z instalacją nowych ławek, których w sumie będzie 32. Do sfinalizowania całej inwestycji potrzebne będzie zebranie środków na 5 siedzisk. Zostaną też na ławkach, przez firmę KAMO z Parchowa, zainstalowane specjalne maty grzewcze.

6. Podziękowania za sprzątanie kościoła, przede wszystkim tej części podłogi, która była pod ławkami i terenu wokół kościoła dla mieszkańców Nowych Skoszew. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Bartolina.