Ogłoszenia parafialne VI Niedziela zwykła – 17 lutego 2019 r.

17/02/2019 | Administrator

• 22 II święto katedry Św. Piotra
• 23 II Św. Polikarpa, bp i m.

1. Wspólnota Nieskalanej Matki Pana, działająca w naszej parafii, pragnie zaprosić rodziny z dziećmi na bal karnawałowy, który odbędzie się 23 lutego od godz. 18:00 w sali OSP w Skoszewach. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i szczegóły o balu w zakrystii.

2. W „ostatki” 5 III będzie zorganizowana przez strażaków od godz. 18:00 zabawa w sali OSP, wstęp wolny.

3. Od środy rozpoczynamy remont dachu na organistówce. Poprzednia papa ma już kilkanaście lat i jest w bardzo złym stanie, co spowodowało liczne zacieki w pomieszczeniach budynku, dlatego niezbędne jest rozpoczęcie gruntownego remontu dachu.

4. Zapraszam chętne osoby w sobotę 23 lutego na godz. 10:00 do pomocy przy rozładunku i w niesieniu na strych kościoła wełny mineralnej. Kolejnym etapem w najbliższym czasie będzie oczyszczenie i zabezpieczenie stropu, aby móc na nim rozłożyć wełnę i w ten sposób zapobiec stratom ciepła (współczynnik LAMDA 0,039).

5. Podziękowania dla mieszkańców Borchówki za piękne kwiaty i sprzątanie kościoła. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Skoszew za rzeką. Proszę jednocześnie o wyczulenie dotyczące nowych ławek, ponieważ na niektórych z nich pojawiły się ślady niszczenia.

6. Od Nowego Roku Msze św. w dni powszednie będą sprawowane o godz. 17:30.