Ogłoszenia parafialne 23 Niedziela Zwykła – 9 września 2018 r.

9/09/2018 | Administrator

• 18 IX we wtorek – Święto św. Stanisława Kostki
• 20 IX w czwartek – wpomnienie św. męczenników koreańskich
• 21 IX w piątek - Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

1. 18 IX września we wtorek w Archikatedrze Łódzkiej o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie młodzieży z Abp Grzegorzem Rysiem. Pasterz Kościoła chce porozmawiać z młodzieżą na temat nurtujących ich pytań. Chętni na wyjazd proszeni są o zgłaszanie się do Diakona Kamila.

2. 22 IX w sobotę na godzinę 10:00 zapraszam mężczyzn do pomocy przy wyniesieniu drugiego rzędu ławek. Od poniedziałku 24 IX rozpoczną się prace związane z instalacją nowych ławek, których w sumie będzie 32. Do sfinalizowania całej inwestycji potrzebne będzie zebranie środków na 5 siedzisk. Zostaną też na ławkach, przez firmę KAMO z Parchowa, zainstalowane specjalne maty grzewcze.

3. Rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią po raz pierwszy do sakramentu pokuty i Eucharystii zapraszam na spotkanie 27 IX w czwartek po Mszy św. o godz. 17:30

4. Rozpoczęły się zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 28 września po mszy św. o godz. 17:30.

5. Trwają zapisy na dwudniową pielgrzymkę autokarową do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. (szczegóły na plakacie). Bardzo proszę o uzupełnianie danych.

6. Zachęcam do odwiedzania naszej strony internetowej http://parafiaskoszewy.pl a jednocześnie dziękuję za jej wykonanie i uruchomienie Piotrkowi Pietrzakowi. Prosimy o artykuły i zdjęcia.

7. Z przykrością informuję, że na dzisiejszą niedzielę nasza świątynia nie została posprzątana, ponieważ nikt z mieszkańców Nowych Skoszew nie podjął służby. Wobec tego proszę chętnych o pomoc mieszkańcom Nowych Skoszew w sprzątaniu w przyszłą sobotę.