Ogłoszenia parafialne VI Niedziela zwykła – 16 lutego 2020 r.

16/02/2020 | Administrator

• 22 lutego święto katedry św. Piotra, ap

1. Stowarzyszenie Klub Amazonka wraz z duszpasterstwem służby zdrowia zapraszają do Bazyliki Archikatedralnej osoby dotknięte chorobami piersi na Mszę św. 20 lutego o godz. 17.00

2. 21 lutego w piątek o godz. 19:00 w naszej parafii odbędzie się dekanalne skupienie księży. Proszę o modlitwę w intencji kapłanów i o nowe liczne powołania do służby w Kościele.

3. Ks. Abp Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w Arenie Rodzin, która odbędzie się w piątek 28 lutego w Atlas Arenie o godz. 19.00. Przybyć można już godzinę wcześniej, razem z dziećmi, dla których będą zorganizowane zajęcia. Bezpłatne bilety będzie można otrzymać przed wejściem do Atlas Areny. Ksiądz Arcybiskup pragnie, abyśmy na to wydarzenie zaprosili i zabrali ze sobą przyjaciół, znajomych, inne rodziny stając się w taki sposób współgospodarzami tego wydarzenia.

4. Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi gorąco apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w kontaktach – zwłaszcza telefonicznych – z nieznajomymi rozmówcami, którzy podają się za osoby bliskie czy funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, miejskiej itp. Policja apeluje o niepodawanie własnych danych osobowych, a także o nieudzielanie pożyczek i darowizn.

5. Zostały wykonane prace instalatorskie systemu ogrzewania. Do zakończenia prac pozostały formalności związane z decyzjami, które wydadzą stosowne urzędy. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc przy projektowaniu i instalacji systemu.

6. Odbywają się zapisy na wyjazd 7 marca br. do Czerwińska nad Wisłą na Misterium Męki Pańskiej. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 10:00, wyjazd o godz. 8:00, koszt 50 PLN

7. Należą się też podziękowania za dokładne sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła dla mieszkańców Starych Skoszew za Rzeką