Ogłoszenia parafialne 28 Niedziela Zwykła – 14 października 2018 r.

14/10/2018 | Administrator

• 15 X w poniedziałek – rocznica poświęcenia kościoła katedralnego
• 16 X we wtorek - św. Jadwigi Śląskiej
• 17 X w środę - Ignacego Antiocheńskiego, bp i m
• 18 X święto św. Łukasza Ewangelisty
• 20 X św. Jana Kantego

1. Nabożeństwa Różańcowe odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 16:00.

2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

3. Taca na WSD z ubiegłej niedzieli została przekazana w wysokości 820 PLN. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

4. Gorąco dziękuję uczestnikom pielgrzymki autokarowej za dar w wysokości 480 PLN złożony na zakup świec na ołtarz.

5. We wtorek 16 X na Mszy św. O 17:30 dziękować będziemy za wybór Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, a po Eucharystii na godzinę 19:00 zapraszam na spotkanie na plebanię osoby należące do Rady Parafialnej.

6. 18 X w czwartek, zapraszam do ogrodu za plebanią na godz. 19:00 na spotkanie „po pielgrzymkowe”.

7. 21 X w niedzielą odbędzie się zbiórka ofiar na misje.

8. Od poniedziałku 8 X br są przyjmowane wypominki, jak również intencje mszalne na przyszły rok.

9. Od wczoraj w naszej świątyni są wszystkie - 32 nowe ławki. Do sfinalizowania całej sprawy potrzebne będzie zebranie środków na 4 ławki. Bardzo dziękuję parafianom i gościom za wielki trud i wysiłek ostatnich kliku lat związany z przeprowadzeniem tej inwestycji. Od poniedziałku będą trwały prace wykończeniowe.

10. Podejmujemy wiele prac porządkowych przy grobach naszych zmarłych. Postarajmy się również zadbać o groby opuszczone i miejsca na alejach, aby uprzątnąć liście i rzeczy zbędne.

11. Podziękowania dla mieszkańców Starych Skoszew za sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła, za piękne kwiaty. Wczoraj było dużo pracy, szczególnie przy sprzątaniu liści.