Ogłoszenia parafialne II Niedziela Wielkanocy - Niedziela Miłosierdzia Bożego 11 kwietnia 2021 r.

11/04/2021 | Administrator

• -

1. Są w zakrystii do pobrania deklaracje modlitwy za kapłanów Koronką do Bożego Miłosierdzia.

2. Na stronie Niedzielne Dziękczynienie Młodych będzie dzisiaj transmisja Mszy św. O godz. 16:30. W tej Eucharystii uczestniczyć będą osoby ze wspólnoty Samuel.

3. 17 kwietnia w sobotę o godz 10:00 w kościele św. Krzyża w Brzezinach odbędzie się pielgrzymka jubileuszowa naszego dekanatu z racji 100-lecia powstania Diecezji Łódzkiej.

4. Zapraszamy w III sobotę m-ca czyli 17 kwietnia na Mszę św. Z modlitwami za chorych. Po Eucharystii wystawienie NS i dalsze modlitwy.

5. W niedzielę 18 kwietnia po Mszy św. o godz. 16:30 zapraszam na spotkanie na plebanię osoby należące do Rady Parafialnej.

6. Trwają prace przy montowaniu organów. Zamontowano wiatrownice i skrzynię na miech, w środę zostanie przesunięty kontuar do którego zostaną zainstalowane rurki łączące go z poszczególnymi głosami. Na przełomie maja i czerwca zostaną rozpoczęte prace przy malowaniu dachu. Dziękuję wszystkim za wsparcie duchowe i materialne tych ważnych inwestycji.

7. Dzisiaj zbiórka na potrzeby WSD w Łodzi.

8. 23 kwietnia w piątek wieczorem po Mszy św będzie celebrowana w naszym kościele Droga Światła prowadzona przez WNMP.

9. W następnej kolejności do sprzątania kościoła służbę podejmą mieszkańcy Warszewic.