Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela zwykła 10 października 2021r.

10/10/2021 | Administrator

• 13 października wspomnienie bł Honorata Koźmińskiego, zak,
• Tego dnia po Mszy św o 17:30 procesja fatimską dlatego nie będzie różańca o godz. 17:00. Zapraszam na to nabożeństwo szczególnie osoby należące do Kół Różańcowych
• 14 października Dzień Edukacji Narodowej, na Różańcu i na Mszy św o godz. 17:30 będziemy modlić za wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, za uczniów i ich rodziców, a także za wszystkich odpowiedzialnych za edukację.
• 16 wspomnienie św Jadwigi Śląskiej, tego dnia przeżywać będziemy 44 rodzice wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Papieża, który przyjął imię Jan Paweł II.

1. Duszpasterstwo Rodzin i Sanktuarium Życia w Łodzi (Księża Pallotyni, ul. Łagiewnicka 197/201) zapraszają rodziców, którzy doświadczyli dramatu śmierci nieurodzonego dziecka na wspólną modlitwę 15 października w Dniu Dziecka Utraconego. W programie: o godz. 17.30 różaniec, o godz.18.00 Msza św. i po niej adoracja.

2. Centrum Służby Rodzinie zaprasza na Kurs dla Małżeństw. Jest to seria spotkań, które pomogą każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji i budowaniem silnego małżeństwa. Spotkania będą odbywały się we wtorki (od 19 października) o godz. 19.00 w budynku CSR w Łodzi (ul. Broniewskiego 1a). Zapisy pod adresem mailowym i pod nr. tel.: 602 367 272. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej: www.csr.org.pl.

3. Od niedzieli 12 września do 3 października włącznie trwały w zakrystii zapisy kandydatów do sakramentu bierzmowania, a także zapisy dzieci do sakramentu pierwszej spowiedzi i Komunii św. Po tym terminie listy zostają zamknięte.

4. 10 października o godz. 12:00 Msza św z udziałem kandydatów do bierzmowania, a po niej spotkanie w kościele. 17 października o godz. 12:00 Msza św z poświęceniem różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św, po Mszy spotkanie z rodzicami.

5. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski z tej racji odbywa się zbiórka ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

6. Należą się też podziękowania mieszkańcom Bartolina za szczegółowe sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła i przepiękne kwiaty. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Sierżni.

7.