Ogłoszenia parafialne 27 Niedziela Zwykła – 7 października 2018 r.

7/10/2018 | Administrator

• 13 X w sobotę – bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika

1. Nabożeństwa Różańcowe odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 16:00.

2. 6 X w sobotę wyruszyła dwudniowa, autokarowa pielgrzymka z naszej parafii do Krakowa, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej - miejsc związanych z osobą Karola Wojtyły, którego 40 lat temu wybrano na Stolicę Piotrową. Dzisiaj o godz. 13:00 w Kalwarii Zebrzydowskiej sprawowana będzie przez ks. Roberta Msza św. w intencji parafian.

3. W środę 10 X zostaną przewiezione stare ławki do parafii św. Michała Archanioła w Łodzi. 6 ławek zostało przekazanych do parafii w Mileszkach. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyszli z pomocą w tym niełatwym, logistycznym przedsięwzięciu.

4. Od poniedziałku 8 X br będą przyjmowane wypominki, jak również intencje mszalne na przyszły rok.

5. Trwa nabór do parafialnego zespołu „Dzieci Maryi”. Zaproszeni są wszyscy, którzy chcą śpiewać i mogą przyjść na 90 minut próby w soboty i 30 minut próby w niedzielę przed Mszą św.

6. 13 X w sanktuarium Matki Bożej Łaskiej odbędzie się spotkanie grup Żywego Różańca. Rozpoczęcie o 10:30, o 12:00 uroczysta Msza św, po której uczestnicy zaproszeni są na wspólny posiłek. Również tego dnia na wyjazd do Borysewa i Świnic Warckich zaproszeni są ministranci i osoby z zespołu „Dzieci Maryi”. Zbiórka o godz. 9:45 powrót około godz. 16:00.

7. Nabożeństwo Fatimskie w sobotę 13 X odbędzie się po Mszy św. o godz. 17:30. W związku z tym nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17:00.

8. Podziękowania za sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła dla mieszkańców Bartolina. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Starych Skoszew.