Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela zwykła - 7 lipca 2019 r.

7/07/2019 | Administrator

• 8 VII wpomnienie św. Jana z Dukli, pr.
• 11 VII święto Benedykta op, patrona Europy
• 12 VII wspomnienie św. Brunona z Kwerfuru, bp i m.
• 13 VII wspomnienie św-tych Andrzeja Świerada i Benedykta Pustelników
• w I niedzielę m-ca po Mszy św. o 9:00 wystawienie i adoracja NS

1. Siostry Salezjanki prowadzą od wielu lat dom dziecka będący częścią Ochronki Bałuckiej. W ubiegłą niedzielę dzieci wraz z siostrami gościły w naszej parafii. Zebrano 3544,76 zł. na zorganizowanie wypoczynku wakacyjnego. „Jesteśmy bardzo wzruszone hojnością parafian. Prosimy o przekazanie podziękowania” - napisała w mailu jedna z sióstr. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

2. Wczoraj wyruszyła z naszej parafii rowerowa pielgrzymka do Częstochowy. Pielgrzymi dotarli i wrócili szczęśliwie, zawożąc do Matki Bożej intencje indywidualne i parafialne.

3. W przyszłą niedzielę, 14 lipca będzie możliwość wyjazdu busem do Częstochowy na XXVIII pielgrzymkę Radia Maryja. Zbiórka o godz. 7:00 przed kościołem zapisy w zakrystii

4. Trwają prace przy remoncie zakrystii, została zainstalowana skrzynia ochronna na wyłączniki. Od jutra rozpoczniemy przygotowania do malowania. Dziękuję za pomoc przy renowacji muru: Zbigniewowi Żeromińskiemu, Wincentemu Musiałowi, Janowi Nockowskiemu, Piotrowi Stęcel, oraz za użyczenie koparki wraz z obsługą pana ……………………………………………… - panu Józefowi Kurzejamskiemu. Zapraszam do pomocy przy czyszczeniu frontu muru przykościelnego.

5. Podziękowania dla mieszkańców Głogowca i Byszew Majątku za sprzątanie kościoła i pielęgnację roślin wokół kościoła. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Skoszew za rzeką.