Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła 5 lipca 2020 r.

5/07/2020 | Administrator

• 6 lipca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.
• 8 lipca wspomnienie św. Jana z Dukli, pr
• 11 lipca święto św. Benedykta, op, Patrona Europy

1. Na zbiórce ministrantów został rozstrzygnięty konkurs ministrancki i zostały wręczone nagrody:
Miejsce Imię i nazwisko Punkty
I Antoni Kapliński 348
II Szymon Lesiak 239
III Mateusz Klotz 131
IV Adam Skwarczyński 118
V Mateusz Mroczek 115
VI Szymon Klotz 113
VII Maciej Niźnikowski 72
VIII Mateusz Królikowski 63
IX Jakub Justyński 58
X Maciej i Hubert Kopczyńscy 45
XI Kacper Gunerski 42

2. W sobotę 11 lipca na godz. 9:00 zapraszam chętnych do pomocy przy ociepleniu organistówki. Dziękuję za pomoc przy zamontowaniu podokienników osobom: Janowi Sobierajskiemu, Dariuszowi Mroczkowi, Janowi Nockowskiemu i ministrantowi Adamowi Skwarczyńskiemu.

3. Duszpasterstwo Rodzin i Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zapraszają narzeczonych do odbycia nauk przedmałżeńskich w formie prowadzonych randek. Spotkania par narzeczonych w ramach „Wieczorów dla Zakochanych” odbywać się będą dwa razy w tygodniu: poniedziałek i czwartek o godz. 19.00, od 3 do 27 sierpnia przy Wydziale Duszpasterstwa Rodzin (Łódź, ul. ks. Skorupki 3). Z powodów wymagań sanitarno-epidemiologicznych liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy na stronie:
www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl.

4. Należą się też podziękowania za sprzątanie kościoła dla mieszkańców Moskwy.