Ogłoszenia parafialne XXXI Niedziela zwykła - 3 listopada 2019 r.

3/11/2019 | Administrator

• 04 XI - wspomnienie Św. Karola Boromeusza
• 09 XI - święto poświęcenia Bazyliki na Lateranie
• po Mszy św. o 9:00 wystawienie i adoracja NS

1. Do 8 XI trwać będzie oktawa podczas, której można za pobożne nawiedzenie cmentarza połączone z modlitwą uzyskać odpust i ofiarować go tylko za zmarłych.

2. W zakrystii można zapisać się na film „NIEPLANOWANE”. Seans w środę 6 listopada w Cinema City o godz. 19:10, koszt biletu to 16,50 PLN jeśli zbierze się 10 osób.

3. Msza św. w intencji polskich dzieci uwięzionych w obozie koncentracyjnym przy ul. Przemysłowej sprawowana będzie 7 listopada o godz. 12.00 w kościele pw. Opatrzności Bożej w Łodzi (ul. dr Józefa Kolińskiego 26)

4. 16 listopada, w sobotę rozpoczną się w naszej parafii Misje Miłosierdzia. Poprowadzi je o. Ryszard Ożóg, jezuita. W czasie tych szczególnych rekolekcji w środę 20 listopada przeżywać będziemy „Dzień Chorego”. W kościele na Mszy św. o godz. 9:00 będzie udzielony sakrament chorych, a odwiedziny chorych od godz.10:30. Lista na zapisy w zakrystii. W przyszłą niedzielę zostanie podany program misji, zostanie on również wydrukowany na okolicznościowych ulotkach.

5. Caritas zaprasza do udziału w akcji przedświątecznej pod hasłem „TYTKA CHARYTATYWNA". Akcja polega na wypełnieniu papierowej „tytki” artykułami spożywczymi lub środkami czyszczącymi (które powinny być zapakowane w osobną reklamówkę). Na papierowej torbie, zawarta jest cała prosta idea tej akcji: „Tytka Charytatywna” - Zabierz i wypełnij artykułami spożywczymi! Tytkę możemy pozostawić przy ołtarzu bocznym, po prawej stronie

6. Podziękowania za sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła dla mieszkańców Jaroszek.