Ogłoszenia parafialne 1 Niedziela Adwentu – 2 grudnia 2018 r.

2/12/2018 | Administrator

• 03 XII św. Franciszka Ksawerego, pr
• 04 XII św. Barbary, dz. m
• 06 XII św. Mikołaja, bp
• 07 XII św. Ambrożego bp i dK, również I piątek m-ca, spowiedź od godz. 16:00, o godz. 20:00 wieczór uwielbienia i całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 07:00.
• 08 XII Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

1. Dzisiaj na każdej Mszy św. zostaną poświęcone opłatki. Są w sklepiku świece Caritas (mała - 5 PLN, duża 12 PLN, „piramida” i „kolumna” po 13 PLN).

2. Przez czas adwentu, o godz. 7:30 będą sprawowane Msze św. wotywne o Matce Bożej - Roraty

3. W następną niedzielę suma odpustowa o godz. 12:00. Poprowadzi ją ks. kanonik Mariusz Szcześniak, proboszcz parafii św. Wojciecha w Łodzi.

4. Dnia 8 grudnia na Mszę św. na godz. 16:30 zapraszam rodziców należących do Róży św. Barbary, którzy modlą się za swoje dzieci. Będziemy ponawiali Akt zawierzenia.

5. Zachęcam do nabywania parafialnego kalendarza - cegiełki. Zdjęcia do kalendarza wykonał Diakon Kamil.

6. Propozycja pielgrzymek organizowanych przez grupę z Brzezin: Włochy, Međugorje, Francja

7. W związku z listopadową zbiórką ofiar na maty grzewcze, listy do poszczególnych miejscowości są do odbioru w zakrystii. Bóg zapłać za złożone ofiary w wysokości 1050 PLN mieszkańcom Jaroszek.

8. Podziękowania dla mieszkańców Janinowa i Buczku za sprzątanie kościoła. W następnej kolejności służbę podejmą mieszkańcy Teodorowa.

9. Z racji I niedz. m-c po Mszy św. o godz. 09:00 Adoracja NS