Ogłoszenia parafialne Wniebowstąpienie Pańskie - 2 czerwca 2019 r.

2/06/2019 | Administrator

• Dzisiaj Niedziela miesięcznej adoracji Najśw. Sakramentu. Na zakończenie Mszy św. o godz. 9:00 wystawienie i adoracja NS.
• Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszechne o godz. 17:15, w niedzielę i uroczystości o godz. 16:15.
• 03 VI wspomnienie mm. św. Karola Lwangi i Tow.
• 05 VI wspomnienie św. Bonifacego bp i m.
• 08 VI wspomnienie św. Jadwigi Królowej
• 09 VI o godz. 10:30 rocznica I Komunii Św.

1. „Fundacja Życie” wraz z Sanktuarium Świętości Życia w Łodzi zaprasza 9 czerwca 2019 r. na „Marsz dla życia i rodziny”. Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. w parafii Wniebowzięcia NMP w Łodzi (ul. Kościelna 8/10) o godz. 14.30, podczas której będzie możliwość podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Marsz od kościoła, ul. Zgierską przejdzie do parku na Julianowie, gdzie zaplanowany jest Festyn Rodzinny.

2. W sobotę o godz. 10:00 spowiedź dzieci, które przeżywają pierwszą rocznicę Komunii Św.

3. Wraz ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Św, w sobotę 8 czerwca zapraszamy na czuwanie, które w naszym kościele rozpocznie się o godz. 20:45 - powitaniem i zawiązaniem wspólnoty. Następnie o 21:00 będzie Apel i Akatyst, o 21:50 - przerwa, 22:50 - Adoracja, 23:50, przygotowanie do Eucharystii, 24:00 - Eucharystia i o godz. 1:00 - zakończenie

4. Parafia p/w św. Andrzeja Boboli organizuje w terminie od 16 do 27 lipca kolonie letnie dla dzieci w wieku od 7 do 14 roku życia. Szczegóły na plakacie w gablocie.

5. W tym tygodniu jest możliwość zgłoszenia dodatkowych intencji, które we Mszach św. koncelebrowanych będzie polecał Ks. Kamil

6. Jest przeprowadzana zbiórka ofiar na remont zakrystii i remont organistówki, na której został zmodernizowany dach i położone pokrycie z blachy. Listy do poszczególnych miejscowości są do odebrania w zakrystii. Bóg zapłać mieszkańcom Janinowa i Buczku za złożoną ofiarę 1200 PLN.

7. Dzisiaj zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

8. Podziękowania dla mieszkańców Byszew za sprzątanie kościoła i pielęgnację roślin wokół kościoła. W następnej kolejności służbę podejmą rodzice dzieci, które przeżywają pierwszą rocznicę Komunii Św.